Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutya spoton macskanak?

Kutya spoton macskanak?

Figyelt kérdés
Mielőtt rámtámadtok, nem rólam van szó. Ha Frontline combo kutya spotont alkalmaz valaki macskán (nem szandékosan, de az már késő bánat), akkor az legjobb és legrosszabb esetben milyen következménnyel járhat? Azon kívül pedig legalább ha mar rajta van, a bolhakat elintézi?
2020. febr. 8. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Jobbik esetben rosszul lesz a macska.

Rosszabbik kimenetel, hogy elpusztul.

2020. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne felejtsük el, hogy mik is ezek valójában, mert lényegében csak precizen és tudatosan alkalmazott mérgek. Egy macskát meg lehet ölni a kutyának való bolhaírtókkal, mert a méreg mennyisége még épp annyi, ami nem árt a kutyának (amelyik eb érzékenyebb, azzal is lehetnek bajok), de a macskának igen.


Ha már rajta van, akkor nyilván eltaszítja a bolhákat, de a leghosszabb esetben jönnek helyettük majd a zsizsik, ha érted.

2020. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZIGORÚAN TILOS!!!


AZONNAL ORVOS!


Más a hatóanyag, megmérgezi a macskát!!


Görcsroham a mimimum, és ebbe bele fog halni.


Facebookon a Debra24 oldalon fent vannak a hétvégi állatorvosi ügyeletek országszerte. Kelleni fog!!

(a listát minden pénteken frissítik)


Ha már baj van, vigyétek be a lakásba, és tartsátok melegen. De orvos kell neki feltétlen, azonnal, anélkül nem biztos hogy túléli

2020. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak a kérdést tettem fel. Remélem, eljut az orvoshoz... (idős néni)!
2020. febr. 9. 03:35
 5/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok, kérdező, mondd el neki, akár néni akár bácsi, hogy tudja
2020. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!