Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy a lehető...

Mit tegyek hogy a lehető legszebben teljesnek az utolsó napjai?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem tudunk mit tenni a kiscicámért, muszáj lesz őt elaltatni, így lesz a legjobb neki. Szegény nagyon beteg, sokáig küzdöttünk érte, de sajnos vége. Csütörtökön viszi apukám elaltatni. Addig is kapott szteroidot, hogy ne legyenek fájdalmai, az utolsó napjaiban. Borzalmas lelkiismeretfurdalásom van miatta, pedig mindent megtettünk érte. Azt szeretném, hogy a lehető legjobban teljen neki ez az idő.. Próbálok minél több időt vele tölteni, minél finomabb ételt adni neki. Ha esetleg van valami ötletetek, kérlek írjátok meg :(.

2020. febr. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok írni, hogy nagyon sajnálom! Mindent megtettetek, amit tudtatok. Lelkiismeret furdalásod ne legyen. Vannak helyzetek, amikor nincs már jobb megoldás!
2020. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Annyit tudsz tenni hogy tejet ételt adsz neki ott vagy mellette és ha evett beteszed az öledbe simogatod és beszélsz hozzá :) nagyon sajnálom a cicádat én én én énis szomorú voltam még mindig szomorú vagyok miatta próbálok tullépni rajta te is ezt tedd :) ha meg már meghalt akkor nyugodjon békében biztos jó macska volt :) na szia
2020. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerencsétlen konkrétan nem tud az oldalára feküdni se, úgy remeg. Pedig úgy az ölembe venném :(..
2020. febr. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!