Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik el mindig a...

Miért bújik el mindig a macskám? Én nem bántottam nem értem mi baja.

Figyelt kérdés

Eddig nem csinált ilyeneket. Tegnap mikor nem találtam én úgy megijedtem hogy hova lett és a kajaból sem evett sírtam érte egy órát utána jött elő fürdőszobabol jött ki.. Nem zártam be az ajtót nyitva volt félig ki tudott volna jönni hamarabb ha akar

Most megint a szekrény alatt van oda mászott és fekszik mi baja van?


2020. febr. 12. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg beteg. Vidd állatorvoshoz.
2020. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Beteg, elbújt szenvedni.
2020. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rodi91 ***** válasza:
71%
Mennyiée viharos nálatok most az időjárás? Nálunk akkor is el szokott bújni a macska,ha kint nagy vihar van, és erősen fúj a szél. Lehet csak emiatt bújt el nálad is. :)
2020. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
7%

nőstény vagy hím?

mert ilyenkor már lehet hogy helyet keres a babának ahol szüphet.

A mienk is ezt csinálta majd három aprósággal lepett meg minket

2020. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt nincs semmi vihar. Kicsit fúj a szél,lany cica
2020. febr. 12. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem vidd minél előbb állatorvoshoz. Sajnos a mi cicánkkal is ez volt, sokszor étvágytalanok a cicák így nem feltétlen utal arra, hogy beteg, de ha már el is bújik én inkább elvinném.. a mi cicánk 1 hónapja halt meg.. Ha meg elviszed és kiderül semmi baja legalább megnyugszol, ártani nem árt. 22L
2020. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál azt mondta nincs neki semmi baja, akkor miért ilyen? 😟
2020. febr. 13. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor csinálja, amikor alszik? Mert az én macskám imádja magát bepasszírozni nagyon szűk helyekre és ott aludni. Pl a szekrény tetején tárolunk dobozokat, van még ott egy cipős doboznyi lyuk, na hát az abszolút kedvenc. De csak alszik. Ha kialudta magát előjön. Gondolom ott érzi magát biztonságban.
2020. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem alszik csak fekszik
2020. febr. 15. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat csinált a doki? Valami nem oké a cicával, teljes kivizsgálás kellene. Vidd el másik orvoshoz.
2020. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!