Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Belsőleges bolhairtót csak...

Belsőleges bolhairtót csak vényre lehet kapni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak rácsepegtetős találok a neten macskák számára.

2020. febr. 13. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyedben felhívnék egy állatpatikát és megkérdezném, tudnak-e adni recept nélkül ilyet. Én múlt héten vettem olyan kombinált élősködők elleni szert, amire az volt írva, hogy vényköteles - pedig nekünk nem az állatorvos írta fel, hanem a patikus beszélte rám a cuccot. Egy telefont megér.
2020. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megkérdem! 1 telefont megér :)
2020. febr. 13. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, azok vénykötelesek. Olyan patikában adják ki, ahol van állatorvos, illetve ahol fittyet hánynak a szabályokra.
2020. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Állatpatika válogatja.


Egy szakember.

2020. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a patikát, de szerintem az a nő nem ért hozzá. Azt mondta macskáknak nem gyártanak ilyet... Kétlem :/
2020. febr. 13. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyártanak macskának is, Credelio a neve. Vényköteles, de ahogy fentebb említették, olyan patikában, ahol van állatorvos lehet, hogy kiadják.
2020. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!