Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Muszáj egyből felnőtt tápra...

Muszáj egyből felnőtt tápra váltani, ahogy 1 éves lesz a cica?

Figyelt kérdés
Royal Canin Kitten-t eszi most, nem sokára egy éves lesz a cicánk. Fog még maradni bőven kölyök táp, mert nagy csomaggal vettünk, és nem fog addig elfogyni. Eheti még 1-2 hónapig, vagy térjünk át mindjárt felnőttre?
2020. febr. 13. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek kérdezel, ha törölteted a válaszokat?
2020. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma két órakor tettem fel a kérdést, utána dolgozni mentem, és most néztem rá megint. Nem töröltettem semmit, honnan veszed ezt?
2020. febr. 13. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy az enyém IS, törölve lett.
2020. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem semmit, most szerettem volna megnézni a válaszokat!
2020. febr. 13. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan eheti addig, amíg el nem fogy, aztán áttértek a felnőtt tápra. :)
2020. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eheti simán. A kölyöktápnak magasabb a kalória/energia tartalma, értelem szerűen mert többet mozog egy kis cica, de nem tartalmaz semmit, ami konkrétan káros lenne egy felnőtt macskára, főleg egy éppencsak felnőtt macskára. Annyi, hogyha csak azt enné, később valószínűleg elhízna. De pár hónapig nem lesz baja.


Én 6 éves cicának elbambulva vettem egyszer egy adag kölyöktápot, és nem akartam kidobni, úgyhogy azt kapta. Semmi baja nem lett, pedig az enyém egész nap alszik, rettentő lusta.

2020. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!