Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Inkább már megkérdezlek...

Inkább már megkérdezlek benneteket, mert aggódom. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Külvárosban lakom, és már harmadik napja hallok egy macskát, aki esténként ugyanabból az irányból olyan hangokat ad ki, mint aki szenved. Éjjelre becsukhatják a kanmacskát, mert bagzana? Remélem, nincs baja, de nagyon rossz hallani. Nem tud kijönni és ezért van ez a mély hangú kínlódó "sírása"? (Nem értek a cicákhoz.) Az is lehet, hogy nőstény. Írjatok légyszíves, hogy miért csinálja? Ugye nem kínlódik, mert szinte minden állatot szeretek. Nem tudom hová tenni, mi lehet a baja.
2020. febr. 16. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínlodhat is, meg nem is. Innen mi sem tudjuk, hogy csak bagzik e, vagy verekszik, vagy haldoklik. Csak akkor tudod meg ha megnézed.
2020. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esténként? Valószínűleg becsukják mikor nem tudják szemmel tartani. És igen, valószínűleg a párzási időszak miatt óbégat, az én cicám is nagyon csúnyán vernyogott míg ivaros volt. Aztán ezen szerencsére változtatott a műtét.
2020. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom megnézni, mert nem tudom pontosan betájolni, kb. 5 háznyira van ez. És bepofátlankodni se akarok sehova. Ezek szerint nincs baja, csak becsukják? És hím, vagy nőstény produkál ilyen hangokat? Az is lehet, hogy tenyésztő és pároztat?

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam!

2020. febr. 16. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez olyan környék, hogy senki nem ismer senkit, max. köszönünk. Kertváros. Semmi közöm hozzá, viszont azt sem szeretném hallani, hogy egy állat szenved. Már magát azt sem értem, miért csukják kintre.

Nem véletlenül kérdezem itt.

2020. febr. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!