Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem dagaszt a 10 hónapos...

Miért nem dagaszt a 10 hónapos cicám? Dorombolni dorombol csak nem dagaszt. Csak kíváncsiságbol kérdezem.

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Örülj neki!

Szerintem amelyik csinálja (nem mindegyik), attól nagyon kellemetlen szokás. Mintha oltást kapnál négyesével, folyamatosan, míg őfelsége meg nem unja.

Legalábbis nekem olyan.:)

2020. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert korán elszakították az anyja mellől.
2020. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is úgy került hozzám, hogy eleinte nem dagasztott. Talán azért, mert kis kivert volt az anyjával együtt, a kamrában bújkáltak a kutya elől (ahonnan hoztuk). Kb. 2 évesen kezdte el, még a fekhelyét is megtaposgatja, mikor lefekszik. Én egy kis pléddarabot teszek az ölembe, úgy nem szurkál össze.
2020. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
Egyszerűen nem szeret. Kettő 10 hónapos kandurom van testvérek. Az egyik nagy dundurván dagaszt. Néha olyan mintha az élete múlna rajta. A másik meg egyáltalán nem. Mondjuk ő halkabban is dorombol.
2020. febr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska más személyiség. Nekem van kettő. Az egyik olyan, hogy rengeteg játékra van szüksége és arra, hogy naponta legalább 20 percet ölben legyen és tudjon bújni. Bújik rajtam mindenhova, emeli a hátsóját, dorombol. Egyébként ezen kivul nem szereti a simogatást, inkább játékos, ragaszkodó. Kb olyan mint egy kutya, mindenhova követ. A másik meg olyan, hogy lefekszik a kanapera, elkezd dorombolni, hogy simogassam. Mindenhol hagyja, a hasát is. Sőt meg a fésulest is szereti 😂 de viszont ő nem mászik ölbe, ha felveszem, elszalad.
2020. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém sem dagasztana! Imádom őt, de azt, hogy kiengedett karmokkal az ölemben vagy épp a nyakamban dagaszt, nagyon nehezen viselem. Sajnos, erről nem sikerült leszoktatni.
2020. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!