Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másképp kell tartani 2 cicát,...

Másképp kell tartani 2 cicát, mintha egyedül tartanánk?

Figyelt kérdés
vagy mi(k)re kell odafigyelni?
2010. júl. 23. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nemértem. ha 2 macskát tartassz kevesebbet kell foglalkozni velük, mer megvannak egymással. de 2 kandúrral vigyázz!
2010. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell másképp, csak 2 etetőtálka ajánlatos. Vizes lehet 1. Alom 1. Száraztáp 1 nagyobb.

2 kislány cicánk van, 1évesek, tesók. Az egyik legjobb döntésünk volt... Hogy 1 cica vagy 2!!! Annyira mulatságosak, ahogy játszanak, édesek ahogy összebújnak (a mai napig néha), ahogy tisztogatják egymást, ahogy keresik egymást, imádom őket!!! (Pl. bejön Fekete, és nyávog olyan hívogatóan: gond nélkül továbbsétál a kajás tálkája mellett ki az udvarra, tehát nem éhes. Az udvaron néz rám, nyávog, körülnéz, nyávog, annyira cuki - ez nála azt jelenti, h nem találja a tesót, hívjam. Hívom Foltit, előjön 10ből 9-szer, az Fekete odaszalad hozzá, és béke van.)

Tény és való, hogy sokkal jobban elvannak maguknak, mint az egy cica, az sokkal jobban ragaszkodik hozzád, de ha picik még, és úgy hozod el őket, akkor te is nagyon fontos leszel nekik, csak másképp.

(Nekem az az elvem, h kiscicát 6-7 hetesen el kell hozni anyukától, h olyan igazi bújós kiscica legyen... lehet, h ez hülyeség, de idősebb cicánál már volt negatív tapasztalatom.)

2010. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszí=)
2010. júl. 27. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!