Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap vettem észre, hogy a 6...

Tegnap vettem észre, hogy a 6 éves ivartalanított fiú macskámnak a bal szeme fehéren váladékozik és hunyorít. Kamilla tea hatásos lenne?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még vele ilyen baj, féreg elleni oltást is kap, nem bóklászik el, nem verekszik, de lehet valamelyik másik macska belekapott a szemébe vagy nem tudom hisz csak az egyik szeme olyan..

Nagyon megijedtem.. Mások cicájának is volt ilyen problémája?

A helyi állatorvosunk ilyenkor nem rendel..



2020. febr. 22. 06:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Macskáknak kamillát használni tilos!
2020. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért?

A kamilla mindenre jó..

2020. febr. 22. 07:22
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de vannak olyan anyagok, amik mérgezőek a macskák számára, kamilla, narancs, citrom, ilyenek.
2020. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, bocsánat.

Akkor esetleg más módszer?

2020. febr. 22. 07:58
 5/15 anonim válasza:
100%
Basszus, vidd el állatorvoshoz! Főleg, ha látványosan szenved a macska! Vannak állatorvosi ügyeletek is! Nem kéne megvárni, amíg elfertőződik és adott esetben megvakul.
2020. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy ma nem rendel és nem szenved, eszik iszik jàtszik most alszik
2020. febr. 22. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kamillateázást kitalálta anno valami marha és elterjedt a köztudatban, mintha valami csodaszer lenne. Pedig nem az, kifejezetten ártalmas.


Ha a helyi állatorvos ma nem rendel és nincs ügyelet vagy 10 kilométeres körzetben másik orvos, akkor várd meg amíg rendel és vidd el!

2020. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor csak vizes zsepivel törölgetem a szemét.

Ugye majd hétfőn rendel a doki, de se kocsink se állathordozónk, majd felhívom és elmondom neki mi a probléma aztán bemegyek a gyógyszerért.

2020. febr. 22. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem így működik. Egy normálos orvos szeretné megvizsgàlni azt a macskát.

Nem kell hordó,elég egy doboz,egy láda vagy bàrmi. Sőt múltkor egy néni ölben hozta a cicàjàt.


Ha nincs kocsi,kérj segítséget olyantól,akinek van. Esetleg taxi-t még kérdezhetsz.

2020. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt,ha kihívod,az állatorvos házhoz megy!
2020. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!