Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak a macskáimnak?

Mit adjak a macskáimnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan problémám lenne hogy utána olvastam a dolgoknak és rájöttem hogy a wiskhas táp egy szemét, és idáig azzal volt etetve nagy részt a macskám.

Szóval az lenne a kérdésem hogy megfizethető áron melyik táp lenne a legjobb?

Nézegettem de idáig nem talátalm meg az igazit.

Ilyen Royal canin, orijen-t sokkalok, szóval az nem johet szóba.

Valaki tudna segíteni?

(Egy 6éves kandúr és egy 7-8 hónapos kis cicám van, ivartalanitottak)



2020. febr. 22. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem olyan rossz az, az enyém is azt meg a Kitekatot kapta eddig naponta, és 14 éves múlt, sosem volt beteg. Mondjuk emellett naponta kap egy teáskanál laktózmenetes tejfölt, csirkemellet, meg szárazeledelt is snacknek. A baromfimájkrémet is szereti.
2020. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
A macskék wishkast vennének
2020. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
52%
Én Kitekatot adok két macskámnak, 7-8 évesek, és még semmi bajuk nem volt. E mellett kapnak macskakonzervet is, meg néha maradékot. Teljesen egészségesek, ivartalanítva is vannak.
2020. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én Royal Canin-t veszek, abból is a Digestive fajtát. Egy havi adag 8000 ezer forint (nem tudom jól számoltad e, nekem ez pl. nem sok). Nekünk ez vált be, hasmenős, érzékeny gyomrú perzsánknak. Szeretjük, ő is szereti, mindenki boldog. :D
2020. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
A Sheba tápok pl elég jó minőségűek, és ár-érték arányban is elfogadhatóak.
2020. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Húúúst!!!
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Happy Cat-et adj nekik.

Én a neve miatt vettem először, hülyeségből, de bevált, tényleg happy az összes cicc:D

2020. febr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, már van egy két tippem mi lenne jó.

Annyi lenne még a kérdésem hogy ti milyen arányban adtok nekik szárazat és konzerves/tasakosat?

2020. febr. 23. 16:55
 9/11 anonim válasza:
Az enyém macskámat Wild Freedom Sterilised táppal etetem.
2020. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Attól függ, mert az egyik például száraztáp függő, megeszik mást nagy neheten, de csak a táp, ajtót nyitni megtanult miatta...


Én a Real Nature vagy Moments konzerveket veszem nekik, plusz ugye sima csirkehúts, májat stb. kapnak néha.


Szerintem a Premiere táp a Fressnapfból jó minőségű és ha megveszel belőle 10 kg-ot, nem kerül többe, mintha Kitekatot meg társait vennél. A miénkek is azt ettek aműgy, mert itt vidéken csak 40 km-re lehet normális tápot venni, csak megvették a szüleim itt. Nem lett bajuk nekik sem, de az egyik gázosodott tőle eléggé.

Royalt is kaptak egy időben, de az nekem nagyon drága. Pedig annak a tápnak még a szaga is jó, viszont összetétele meg nem tartalmaz annyi hűst, mint kellene szerintem. Csak akkor venném, ha valami speciális gondjuk lenne, mint a fingós macsek. Jobb minőségű tápból meg kevesebbet esznek meg.


Nedveset amúgy igény szerint, de megvannak csak száraz táppal ia, ha isznak eleget. Néha ha nagyon száraz az orra, vagy látom, hogy keveset ivott, akkor kap egy alutasakosat.

2020. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!