Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki külön főz a macskájának ő...

Aki külön főz a macskájának ő mit szokott főzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok Skót állófülő cicámra szeretnék főzni és azt szeretném még kérdezni hogy drágábban vagy olcsobban jöttök ki.(mi carny vagy más prémium konzervet szoktunk venni).és hogy mennyire .egészséges(ebb) ez?

Válaszokat köszönöm



2020. febr. 22. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Száraztáp a legjobb, ha elég folyadékot fogyaszt.

De ha főzni szeretnél, akkor inkább add neki nyersen, jobban megmaradnak benne a vitaminok, nyomelemek, ásványi anyagok.

De ha főzöl, akkor mindenképp kelleni fog kiegészítő vitamin, taurin. Vannak különféle paszták, ezekkel fedezni tudod, ha ilyet adsz neki a főtt étel mellé.

Főzve bármilyen húst, halat adhatsz, kisebb csontot is, pl csirkenyak és belsőségeket, pl máj, lép stb, meg néha tojás, túró, sajt, ha megeszi. Mellé amit megeszik, kevés főtt rizs is mehet, vagy sárgarépa, borsó, cukkini, brokkoli, cékla, más zöldségek, amit megeszik. De lehet, hogy semmit nem fog megenni a húsokon túl, ekkor különösen figyelj a vitaminpasztákra.

Nekem egy idős korban utcáról életveszélytől megmentett cicámmal voltam így, szóval tapasztalatból írok.

Jó cicázást.

2020. febr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ a száraztáp mellett kapná a főtt ételt konzervek alutasakosok helyett(persze néha azért azt is kap).
2020. febr. 24. 01:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én macsekom imádja a töltött kápit, de a savanyút is. Ezen kívül kap húslevest, túróstésztát, zúzapörköltet és miegymás. Gyümölcsöt is, sárgadinnyét desszertnek tejszínhabbal. A lényeg hogy ne legyen embertelenül fűszeres, sós.
2020. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!