Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó etetés a cicának, ha csak...

Jó etetés a cicának, ha csak színhúst kap, mellé vitaminpasztát?

Figyelt kérdés

Sajnos valamiért semmi mást nem hajlandó megenni, csak a színhúsokat, mint a csirke/pulykamell, comb, marha szűzpecsenye meg ilyenek, tehát nem eszi meg a porcos részeket, sem a belsőségeket. Csakis a színhúst.

Esküszöm, próbáltam már mindent, nem adtam mást, meg kevertem ezt azt stb, de semmi mást nem hajlandó. Csakis szíhús, de azt is csak nyersen(sertést nem adok). Abból viszont mindenfélét megeszik, szárnyasokat, nyulat, marhát, őzet, halat.

Szóval hogy ha csak ezt eszik, akkor mellé adnék multivitamin pasztát meg csont-ízületerősítőt.

Akkor nem lesz baja? Vagy még kell valami kiegészítőt adnom a hús mellé?

Köszönöm a segítő válaszokat, kioktatást nem kérek, tényleg nincs más ötletem, mindent próbáltam már, nagyon makacs.


2020. febr. 24. 07:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Szőroldó pasztát adok még, de az nem olyan vitamin.
2020. febr. 24. 07:54
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb.
2020. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos?

Nem lesz baja az egyoldalú táplálkozástól?

Elegek a kiegészítők vagy kell még valami?

2020. febr. 24. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen kiegészítő, jók-e az arányok, és megfelelő mennyiséget kap-e.

Pl. zoopluson van egy olyan, hogy 'felini complete', ez kifejezetten arra van, hogy nyers etetés mellé kapja és igy 'teljes értékűvé' varázsolja az eledelt, lehet hozzá 'recepteket' (pl 110g csirkemell,20g csirkeszív,1 teáskanál zsír, 1,6 gram por) is találni, ha azokat tartod akkor nagy gond nem lehet.

2020. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!