Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem viccből. A macskámat...

Rozse0521 kérdése:

Nem viccből. A macskámat mostanában verik. És én ezellen nem tudok mit tenni, kinti macska. De valahogy ki tudnám gyúrni hogy féljenek tőle? Mondjuk ha elviszem futni, ilyen átmozgatások. Ha mondjuk a tápjába tojást keverek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudod kigyúrni. Egy módon védheted meg: ha bent tartod, vagy nagy, zárt kifutóban.
2020. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor kérdésem az lenne hogy egy 4éve kinti macskát lehetséges e alomra szoktatni és ha igen hogyan kezdjem el
2020. febr. 25. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy kutya, vagy más macska támadta meg?
2020. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Más macska
2020. febr. 25. 14:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvileg lassan párzási időszak és a kandúrok verik
2020. febr. 25. 14:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem győzzük állatorvoshoz vinni a begyulladt sebeivel ha ezt elkerülhetem legyen bent és szarjon oda de azt végső esetben gondoltam
2020. febr. 25. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd minél előbb, akkor majd nem verik!
2020. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
93%
Ivartalanítás és benti tartás ami segíthet. Amúgy simán alomra szokik akármennyi idős.
2020. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs ivartalanítva, az legyen az első.

Alomra azonnal rászokik, ha meg van neki mutatva. Az alom legyen mindig tisztán tartva, mindig férjen hozzá, és félreeső helyen legyen, ahol nyugodtan tud vécézni.

2020. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

A témától függetlenül mosolyt csaltál az arcomra, ahogy elképzeltem, ahogy edzed a cicust, az meg egyre jobban combosodik és lassan a környék réme lesz!:D


Tényleg ivartalaníttasd, az sokat számít párzási időben!


Hogy azon kívül kapna e, arra nincs válasz, mert a macskák között is létezik szimpátia és ellenszenv, ivartalan macskák is képesek összekapni, csak náluk nem életre-halálra megy.

Legbiztosabb bent tartani. Az alom nem probléma, azonnal rászokik. A mi ivartalanított cicáink is kimehetnek nyáron, vagy jó időben, de csak akkor, ha mi is kint vagyunk és nincs a kertből elcsavargás. (De nem is akarnak)

2020. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!