Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon cica az házi macska?

Maine coon cica az házi macska?

Figyelt kérdés
Nem a házban szeretném tartani,inkább a kertben.Ma megyek venni egyet.
2010. júl. 24. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kint is tarthatod de inkább bent szokták, főleg mert szép és értékes. Képesek elvinni az emberek! Meg ugye a szőre is kényes.
2010. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
inkább szobacica de szerintem nyugodtan teheted kertbe is, ha nem félsz hogy ellopják vagy megszökik és esetleg nem jön vissza. javaslatként mondom, szerintem eleinte (éjszakára) tartsd a házban vagy csinálj neki egy elzárható helyet ahoz éjszaka lehet kb. egy hétig. annyi idő elég hogy megszokja a helyet, kiismerje magát és ne kódorogjon. ha kandur lesz készülj fel, hogy sokat fog mászkálni már 3-4 hónaposan is. télen is javasolt a fedett hely, mert mindegyik cica nagyon kényes a hóra és a hidegre. úgyértem arra a nagyon hidegre. jó cicázást!
2010. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A külseje szerint a vadmacskához áll legközelebb.
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj,köszi a válaszokat,hát nagyon cuki macsek:-).Négy órát utaztunk kocsiban és végig aludta.Én még szűz vagyok,macskaterén:-)4 kutyám van.Egyébként 8 hetes,tünemény.Vigyázni fogok rá,meg az orvos ad be neki chip-et,meg vettem a nyakára való címmel ellátott nyakörvet:-)
2010. júl. 24. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Hááááááááááát, szerintem ne tartsd kint azt a szépséget....
2010. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem tartanám kint...csakis szobacica
2010. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Csak akkor tartsd kint, ha nem tud kiszökni. A miénk folyton kiszökött a kerítésen és a vége az lett, hogy kuvaszok végeztek vele... olyan jóhiszemű volt...nem tudom felejteni!

TEHÁT NAGYON VIGYÁZZ RÁ!

2010. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is maine conn cicám van, de az enyém kint jobban érezte magát, mint bent! De azért néha beszökik :)
2011. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is maine coon cicám van, 2 hónapos és eddig 2x volt kint, de szerintem inkább szobacica lesz(:
2011. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is van Maine Coon macskáim de azokat inkább bent tartom.Fő a biztonság.
2011. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!