Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet feldolgozni,...

Hogyan lehet feldolgozni, hogy meghalt a cicám?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni, aludni, folyamatosan rá gondolok. Csak őt látom mindenhol. Àllandóan azt várom, hogy előjön valahonnan. A fülemben a nyávogását hallom. És rohadt igazságtalannak érzem, hogy rövid időt tölthettem csak vele. Mikorra csökken a hiánya?
2020. febr. 29. 05:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A gyászhoz idő kell, nem lehet siettetni. Ez általában 1 év. Teljesen normális, amit érzel, az álmatlanság, hogy mindenhol a cicádat látod, hallod. Az lenne a furcsa, ha ugyanúgy folyna minden tovább, mint addig. Túl leszel rajta, csak hagyj rá időt, ne nyomd el az érzéseid tudatosan.
2020. febr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cseppszi ***** válasza:
93%
Nekem a következő cica segített enyhíteni a hiányát
2020. febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem tudok most következő cicában gondolkodni. Nekem még mindig ő kell. Nem érzem késznek magam egy újra. Idővel biztosan lesz majd, de most még nem menne. Nekem nagyon különleges volt, és nagyon a szívemhez nőtt,de nagyon rövid ideig szerethettem. 😭
2020. febr. 29. 08:21
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A cicáknak 9 élete van. Fogadj egy másikat magadhoz, és gondold azt, hogy a régi macsek ujjászületett változata.
2020. febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja „ment el" a cicám. Még nagyon hiányzik.
2020. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, milyen cica volt? Mennyi idős volt és miért hagyott el Téged, ha szabad kérdezni?

Nekem még kicsi a cicám, utcáról mentettem pár hetesen és volt már 3x az eddig együtt töltött pár hónap alatt, hogy azt hittem elveszítem, kibírhatatlan az az érzés, nem tudom mi lenne velem nélküle:(((

2020. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom #5.... Tudom mit érezhetsz...


#6


Fekete házi kandúr volt. Szőrlabda problémája volt. Hiába a paszta, táp, fű, orvos, nem sikerült megmenteni.2 éves lett volna hamarosan.

2020. febr. 29. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, szörnyű lehet:((((
2020. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Borzasztó..... Egyfolytában azon gondolkodom, hogy mit tehettem volna még érte, hogy ne így alakuljon. Már 5.napja,de nem enyhül a hiánya, csak még rosszabb. Üresség van az egész lakásban nélküle. Nekem ő nemcsak egy macska volt, hanem családtag. Nagyon nehéz az elvesztése.

2020. márc. 1. 05:07
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyet mindig túlzásnak tartom. Nekünk is van 4 befogadott cicánk, mindet szeretjük és gondozzuk, sőt az egyik kifejezett kedvenc is, de ha meghalna valamelyikük elfogadnám, mert az élet véges. A kutyánk 14 éves korában 1 hét alatt meghalt rákban, az is fájt,de az ember mégse szenvedhet emiatt évekig.
2020. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!