Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom egyik macskája...

A szomszédom egyik macskája megölte a másikat, miközben rám vannak bízva, mi a fenét tegyek? Nagyon félek .

Figyelt kérdés

Elmentek egy hétre "nyaralni", rám bízták a 3 cicát. Jóban vagyunk, nekem is vannak állataim, ismerem a cicákat. Napi 2x járok át etetni, itatni, almot takarítani, foglalkozni velük, de ma nagyon összebunyóztak, próbáltam szétszedni őket, de engem is szétkarmoltak, lelocsoltam őket vízzel, de kergették tovább egymást, aztán a magas szekrény tetejéről leestek miközben birkóztak, a pici rosszul esett és folyt belőle a vér mindenhonnan, a füléből, orrából, szájából és nem mozdult, akartam hívni állatorvost, de egyből meghalt:((((

Mit tegyek, nagyon szeretik, ő a kedvenc, a kisfiú, mert olyan kis pimasz, mindig csesztette az anyját, talán betelt a pohár? Fél éves volt még csak, most a kislányával nyugodtan heverészik:(((

El kéne temetnem? Szóljak nekik? Elrontanám a nyaralást, de ha nem szólok az milyen már, most mi legyen?

Félek, hogy engem okolnak majd a történtekért:(((((


2020. febr. 29. 15:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
Gyorsan szerezz másikat.
2020. febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem mondok semmit ...
2020. febr. 29. 15:12
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Frissen hívd fel , mondd el a tutit . A hullát fotózd le , mondd hogy hívtad a dokit de pár perc múlva elhunyt es vissza lemondtad az orvost . A sebeid is bizonyíték .
2020. febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Ne mesélgess nekik részleteket, csak annyit, hogy amikor átmentél így találtad, mert azért macskákat szétszedni nem ördöngösség, különösen, ha az egyik még kicsi.
2020. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor elmondom.

Ahj, de nehéz lesz ezt közölni:(

Nem tudom mi lesz.

2020. febr. 29. 15:15
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Most szólj nekik. Gondolom ivarérett lett a kandúr, az anyja sincs sterilizálva, ez okozta a konfliktusokat. Nem a te hibád.
2020. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
74%
Ebben nem te vagy a hibás.Szerintem ha másikat szereznél észrevennék szerintem ez a módszer csak aranyhalaknál működik🙁.Nincs két egyforma macska.Nem negijeszteni akarlak.A cicát mindenképp temesd el ha nem akarsz nekik rögtön szólni hanem csak ha hazamentek.Könnyebb talán feldolgozni ha nem látják.Ez saját tapasztalat🙁🙁
2020. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Azt mondod, megakadályozhattam volna? 😭

Komolyan próbáltam, de az anyja nekem esett, szétkarmolt és aztán rohantak tovább, én megpróbáltam:((

2020. febr. 29. 15:17
 9/36 A kérdező kommentje:
Az anyja már ivartalan, de a fiú még nem volt. Utána akarták, ha visszajöttek.
2020. febr. 29. 15:19
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

#8

Biztos vagyok benne, hogy megpróbáltad és nem irigyellek a történtekért és a látványért!

De ha a macskának elkapod a grabancát a nyakánál/vállnál és egy mozdulattal kivágod a másik helyiségbe, akkor ...

2020. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!