Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvoshoz el lehet vinni...

Állatorvoshoz el lehet vinni olyan macskát, amely nem rendelkezik se csippel, se oltással?

Figyelt kérdés
Amelyet úgy talál sérülten az ember.

2020. febr. 29. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, hol élsz te? Minden állatot el lehet vinni. De te valószínűleg azt sem tudod, hogy az nem olyan, mint az emberorvos, szóval az állatok kezeléséért fizetni kell.
2020. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen el lehet.
2020. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet, többek között épp azért, hogy ezeket ott megkapja..

Vittem már orvoshoz utcáról összeszedett cicát, volt, amelyiknek a rendelő keresett utána gazdit (és talált is).

2020. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy el lehet, csak ugye neked kell fizetni és ha megteszed akkor nagyon rendes tőled! ;)
2020. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 3 cicám meg két kutyám, így elég sűrűn járunk dokihoz, mivel mindegyik jószágnak máskor vannak az oltások időpontjai. Amikor egyszer egy elütött, vemhes cicát találtam, felhívtam, azonnal bejött a rendelőbe, pedig nem volt rendelési idő és a kezelésért pénzt sem kért.

De nem tudom mennyire gyakori az ilyen rendes állatdoki.

2020. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Pénzért mindent.
2020. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb házicicának nincs chipje, oltása. Ha megbetegszik bármelyik állat, irány a doki. Persze minden esetben fizetős.
2020. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabber04 válasza:
100%
Természetesen el lehet vinni :D
2020. febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!