Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alig eszik a cica, sovány is,...

Alig eszik a cica, sovány is, de a súlya nő? 10 hónapos. Van ilyenkor növekedés ugrás náluk?

Figyelt kérdés

Kiskorában gyorsan nőtt, azután 6 hósan belassult és most egy hónapja alig eszik, elég sovány, de a súlya mégis 40dekát nőtt.

Most 5 kg.


2020. márc. 1. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? 5kilóval egy átlag macska 10 hónaposan biztosan nem sovány.
2020. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rákos,a daganat növekszik benne,vagy vemhes és kiscicák lesznek...
2020. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi àll a hettérben,nézesd meg orvossal.
2020. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt vérkép nézés, semmi baja.

Ivartalan kandúr, tényleg sovány, csípőcsont, horpasz, borda. Elég nagy cica, amúgy találtam kiskorában, keverék gondolom.

2020. márc. 1. 09:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy 5 kilós 10 hós cica nem lehet sovány?

Miért mennyi idős korukig nőnek a cicák? Azt hittem ilyenkor már befejeződött, és simán vannak 6-7 kilós macskák is, miért ne lehetne sovány?

2020. márc. 1. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

1-1,5 éves korig simán nőnek. Amúgy ha enyhén kilátszik a csípőcsontja meg beesett a horpasza az pont úgy a normális. Nem hiszem, hogy egy 5 kg-s macska sovány lenne, főleg hogy még csak 10 hónapos és már ennyi.

Az enyém is ilyen súlyban volt 10 hósan egyáltalán nem volt sovány, most 3 évesen 7 kg, ami nagynak számít egy keverék utca mix. cicához képest.

De ha szerinted sovány rakhatsz fel ide képet és meglátjuk milyen.

2020. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látni nem fogod, mert hosszú bundás, de érezni lehet.

Akkor ő is lehet vagy 7 kilós?

Én azt hittem nem nőnek már, azért furcsálltam, hogy alig eszik, mégis nőtt.

De most, hogy mondod, mintha a farka rövidebb lenne, de akkor valószínűleg nem az ment össze, hanem a teste hosszabbodott:D

Köszi a válaszokat amúgy:)

2020. márc. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!