Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitott cicám lehet...

Ivartalanitott cicám lehet újra terhes?

Figyelt kérdés
Tavaly szült két gyönyörű babát. Szülés után elvágattuk a petevezetéket, hogy elkerüljük a következő almot. A cicám soha nem volt dagi és tudom, hogy télen többet esznek de ismét kezdi mutatni a jeleket gömbölyűbb has, folyamatos dörgölőzés, dorombolás. Eléggé kétségbe vagyok esve mondta a doki is hogy nem mindig 100%-ék és felek lehet igaza van. Kérlek válaszoljatok, mert nem tálaltam hasonló kérdést sőt lehet csak én vagyok hülye és már beképzelem a dolgokat.

2020. márc. 1. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem mindig 100%". 😂 a doki is jó nagy marha, talán akkor 100%-ra kellett volna mennie és nem csak el kellett volna nyisszantania. Egyébként nagyon hamar kiderül, el kell vinni egy ultrahangra, aztán kellene keresni egy normális orvost. Egyébként lehet csak simán kigömbölyödött, mert többet eszik.
2020. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi persze tervben van. Vidéki doki persze,hogy gyorsabb megoldást akart. A cicám sokat alszik mostanság és a hasfala mintha újra keményebb lenne. Nézünk ultrahangot csak azért az sem két fillér. Emiatt gondoltam, hogy hátha valakivel történt már hasonló.
2020. márc. 1. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvagatta? Egesz mindent ki kell szednir dokinak, az a biztos
2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Álterhes is lehet.
2020. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Álterhes? Ó mindjárt utána olvasok köszi
2020. márc. 1. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha a hasára teszed a kezed, érezned kell/ene, hogy mozognak a kiscicák.

De életemben nem hallottam olyat, hogy egy bármilyen ivartalan állat vemhes lenne ivartalanítás után!

Ha a cicád vemhes, akkor az állatorvos nem végezte el az ivartalanítást, hanem átvágott benneteket és csak a pénzt vette fel!

Én biztos, hogy bejelenteném az állatorvosi kamaránál és kártérítést követelnék! Pontosan annyi összeget, amennyibe nekem ez a dolog utána kerül:

- az első "ivartalanítás összegét

- a vizsgálatok, UH összegét

- a második, igazi ivartalanítás összegét

- és még rá 50 ezer Ft-ot, közlekedésre, szabadságot, kivenni, stb. azaz nagyjából összesen 100 ezret.

2020. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen ivartalanítani kellett volna, nem a petevezetéket elvágni... hihetetlen, hogy vannak még ilyen orvosok, akik így csinálják.

Igen, lehet vemhes. Vidd el, és ivartalanítsd.

2020. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam visszajelzek hogy mi is volt a helyzet😉

A cicus jól van és nem vemhes!

Elmentunk egy másik dokihoz,aki adott új időpontot és egy hét múlva megműtik

Álvemhesseg lehetett de a kerdes feltevése utan mar csak egy ket hetig produkalta a tüneteket...

Köszönöm minden válaszolónak és: maradjatok otthon!😂😂

2020. ápr. 19. 23:35
 9/9 anonim válasza:
53%
Uramatyám
2021. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!