Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha te szomorú vagy, a cicád...

Ha te szomorú vagy, a cicád valamennyire meg tud vigasztalni?

Figyelt kérdés
Odabújik hozzád, vagy éppen mókásan játszik valamivel, ilyesmi.
2020. márc. 1. 17:41
 1/5 alletta ***** válasza:
100%
igen. sőt, megérzi, ha valamiért rossz kedvű vagyok. odabújik hozzám. nem játszik, nem hancúrozik, csak szorosan hozzám bújik. (két benti cicám van, de csak az egyikük ilyen.)
2020. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Ma már semennyire. 3,5 éve halott. 16 évesen halt meg, rákban. Ő volt MINDEN. Ne kérdezz semmit, még ma is elbőgöm magam. Jobban szeretett, mint életemben bármely ember, többet adott, mint bármely ember, és jobban szerettem, mint bárkit ezen a Földön.


De másik macskát nem akarok helyette. Az már nem ugyanaz.

2020. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

#2 Az szomorú, részvétem, de akkor minek írtál ide? Semmi köze a válaszodnak a kérdéshez, de ha lenne is, azt sem akarod leírni ("Ne kérdezz semmit")



Kérdező, az én cicám ilyenkor kábé levakarhatatlan :) Jön az ölembe, piszkál. Ha nagyon magam alatt vagyok és nem reagálok a mutatványaira, akkor letelepszik mellém, és bárhová megyek szorosan a sarkamban marad.

2020. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, odajön hozzám, fejét hozzám dörgöli, rám néz, lehunyja a szemét, aztán várja hogy hozzáérjek. Mindig elmondom neki a bánatomat, tudom hogy nem érti, de nem baj, engem megnyugtat.
2020. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik macskám elkerül, ha rossz a kedvem, viszont az egyik hülyét csinál magából, egy az ölembe ül és dorombol, egy simit kunyerál, a legkisebb meg az előzőek keveréke.
2020. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!