Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A két cicám közül az egyik sokkal nehezebb, mégis súlyban csak 1kg a különbség?

Felveszem őket, mindig érzem, hogy a nagyobbik, aki méretileg 2x akkora, kb 2x is olyan nehéz, mint a kisebbik, mégis a mérleg csak 1kg különbséget mutat.

Miért lehet ez? Elromlott a mérleg? Mert tuti, hogy kizárt, amit mutat, vmelyiknek nem jót mutat.

márc. 2. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az egyik cica 1 a másik pedig 2 kiló? Mit nyertem?

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/11Időpont márc. 2. 19:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nyert. Próbáld újra:)

# 2/11Időpont márc. 2. 19:46 Privát üzenet
Honnan tudod, ha rossz a mérleged?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/11Időpont márc. 2. 19:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom, de az kizárt, sokkal nehezebb, nem csak egy kilóval.

Vagy inkább fordítva. A kisebb cicám tuti nincs akkora.

# 4/11Időpont márc. 2. 19:57 Privát üzenet

Hogy méred őket?

Felállsz a mérlegre, megméred magad, aztán velük is? A konyhai mérleg csak 2 kg-ig mutat.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 2. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen. Magam mérem, azután ölbe veszem egyiket, aztán másikat.

De régi ez a digitális mérleg, nekem is van, hogy ha a szobában máshova helyezem már mást mutat.

# 6/11Időpont márc. 2. 20:19 Privát üzenet
Egy helyen mérd, és ahhoz viszonyíts.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 2. 21:03 Privát üzenet
Béla211 nevű felhasználó válasza:

Ha viszed őket oltani akkor meg mered az állat orvosnál 😊

Amúgy nálunk a várakozó ba van kiteve a mérleg a dokinál latam olyat aki bejott a kutyájával meg merte a kutyát azt haza ment.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont márc. 3. 06:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké:D

# 9/11Időpont márc. 3. 06:49 Privát üzenet
A "méretileg 2x akkora" állatot nem ugyanúgy fogod. A tömege csak 1kg-al több, de a súlya több. A karoddal te ellenerőt fejtesz ki a macska súlyához ellentétes irányban, azt érzed arányaiban többnek. Mert a mérete miatt távolabb kell tartanod a testedtől, nagyobb az erőkar.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 7. 09:06 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PHP, SQL lekérdezés, ezek között mégis mi az a különbség, mai miatt nem talál semmit az adatbázisban?
Mégis mi a különbség ezen két monitor között?
Mi a különbség ha van beépített wifi az okos tv-ben vagy ha nincs, de mégis van wifi csatlakozása?
Mégis mi a különbség a PS3 és a PS4 között?!
Mitől van az, hogy a cserebogár annak ellenére, hogy valamennyire hasonlít a szarvasbogárra és az orrszarvúbogárra, mégis undorítóbb mindkettőnél?
Mi a különbség az Acana és az Orijent tápok között, nekem yorkiaim vannak, és finnyásak, most vettem Acana tápot, és egyből ráugrottak, de mégis mi a különbség mikor egy a gyártója a két tápnak!?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!