Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tűnhetett el a macskám?...

Hogy tűnhetett el a macskám? Hol lehet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy a párom ki engedte mikor nem voltam itthon mert én dolgoztam ő volt itthon egesznap. Szerintetek meg mondaná ha ő engedte volna ki? Tudom hogy utalja őket de én imádom a cicakat😣

Reggel meg etettem mielőtt elmentem dolgozni.. Mikor haza jöttem már nem volt itthon 😢


2020. márc. 6. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
49%
Kandúr ment csajozni.
2020. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen fiú de hogy ment volna ki?
2020. márc. 6. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha minden ajto, ablak csukva (szo szerint minden, igen, akar 2m magasan levö kis bukoablakok is is), akkor nyilvan valaki kiengedte. Ha csak ketten fertek hozza a lakashoz, akkor kizarasos alapod parod lehetett. Nem feltetlen szandekosan.

Igazabol most nem az az elsödleges, hogy ki engedte ki, hanem hogy megprobaljatok megtalalni. Szomszedok lattak esetleg? Környeket bejartatok? Nincsenek a lakasok elött ücsörgö humanoid terfigyelö nenik, akik mindig, mindenröl tudnak?

2020. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha lakasba tartott cica, akkor simán kiengedte.

H..lye lenne elmondani, tudja hogy balheznal.

A barátnőm exe megmérgezte a macskát.

Bosszúból...

2020. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Panelban laktok vagy kertes házban? Nem lehet, hogy ablakot nyitott és azon ment ki? Amúgy ne aggódj, ha éhes lesz úgyis hazatalál.
2020. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Most egyébként is párzási időszak van. Ilyenkor a kandúrok előszeretettel kóborolnak, és a bentiek is minden lehetőséget megragadnak, hogy kijussanak a nagyvilágba a nőstények közé.
2020. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

"Ha lakasba tartott cica, akkor simán kiengedte.


H..lye lenne elmondani, tudja hogy balheznal.


A barátnőm exe megmérgezte a macskát.


Bosszúból..." :OOO

2020. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Az én barátnőm tengerimalaca kiesett az erkélyen amíg cigiztem. Nem mondtam el neki, nem kellett a balhé. Nem mondtam el neki, mert úgysem tehettünk volna semmit. Én elég rosszul érzem magam miatta azóta is. Lehet véletlenül ráült a macskádra, vagy ilyesmi, és csak szeretne megkímélni az igazságtól. Nem tudhatod.

Szurkolok, hogy meglegyen a cicus.

2020. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
HA a párod volt akkor lehet nemcsak kiengedte. Biztos él még a macska. Nem akarok rosszindulatú lenni , de egyesektől kitelik.
2020. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Biztos él még a macska?
2020. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!