Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell rászoktatni?

Hogyan kell rászoktatni?

Figyelt kérdés

3 hetes kiscicáim vannak. Szopnak még, de én úgy hallottam, hogy már ilyen idős korukban lehet adni nekik száraz eledelt,de én nem tudom hogy hogyan szoktassam rá őket:(

Tudnátok tippeket adni?

A válaszotokat előre is köszönöm!:)


2010. júl. 25. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még nyugodtan hagyhatod hogy szopjon amíg az anyamacskának van teje .És amíg ő engedi mert az "anyatejben" vannak olyan anyagok hogy annak szügsége van a kiscicának rá h teljesen kifejlődjön de az se jó ha sokáig szopik Úgy szokathatod rá hogy például a száraz tápba raksz egy kis tejet vagy konzerves kajával eteted. természetes először kis mennyiségben.
2010. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

három hetes kiscicákat még nem kell.

Utána is nem szárazzal, hanem nedvestáppal kell kezdeni.

Rászoktatni meg nem kellm őket, kiteszed egy kis tálkába és, majd maguktól megtalálják és megeszik.

2010. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, megfogadom:)
2010. júl. 25. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég 4-5 hetes korban elkezdeni az átállást nedves tápra (junior). A tejet pedig fokozatosan kell vízzel hígítani.
2010. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 25. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes cica még fiatal.Majd 1,5 hónaposan,vagy akár 1 hónaposan is...De mindegy.A szárazkaját be is kell áztatni ilyen piciknél,én a konzervet ajánlom,de Whiskasosat,az a legjobb minőségű,és JUNIORT!Vannak ilyen könnyebben rágható tápok is,de ha vízbe áztatod a JUNIOR SZÁRAZTÁPOT,az úgy jobb.
2010. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, és köszi h írtál:))))
2010. júl. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!