Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dörzsölődik mindenhez a...

Miért dörzsölődik mindenhez a cicám?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert CICA! Viccet félretéve, sztem azért, mert jól esik neki a dörgölődzés. Sokan hízelkedésnek nevezik, pedig hízelegni az szokott, aki valamit el akar érni. A cica pedig egyszerűen élvezkedik ilyenkor. Egyébként nekem két cicám van, az egyik, a kisfiú imád dörgölőzni, amikor bejön, mindenkinek így köszön. a másik cica, a lány viszont csak "odaköszön" egy nyávintással mindenkinek, aki megszólítja, ő soha nem dörgölődzik, nagy ritkán engedélyezi, hogy megsimogassuk egy picit! A cicák ilyenek, teljesen "szuverén egyéniségek"!
2010. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lehet hogy tüzel. De szinte minden macska dörzsölődik,ez jól esik neki:)
2010. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám folyton dörgölődik valamihez és nagyon hangosan dorombol közben :)
2010. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert jelöl.
2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Így jelöli meg a területét, a tárgyait.
2010. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szilvike95 válasza:
nálunk a cicánk (ha nektek is csak az oldalát meg a hátát dörgöli)folyton dörgölőzik, de ez álltalában azért van mert szeretet hiányos... és ez nagyon hasonlít a simogatáshoz számára... a Simogatás meg ugye arra emlékezteti a cicákat, amikor kiskorukban még az anyukájuk nyalogatta (fürdette) őket... :)
2010. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én macskáim a nagyobbak a fejüket dörzsölik az arcomhoz vagy a karomhoz meg ha simogatom őket akkor ha már a farka töve felé érek akk mindig felemeli a fenekét. A kicicáim inkább a hátukkal dörzsölődnek a lábamhoz. :)


L/14

2010. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a cicás könyvemben azt olvastam hogy így jelöli meg ami neki kell:)

meg a mancsával is tud :)

2010. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így jelöli meg azon tárgyakat,amiket IMÁD!!!Ez azt jelenti,hogy mindent szeret.De azért nézd meg a szőrát,bundáját,pici pontokat keresve,ez a bolhakaki.
2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Inkább legtöbbször a pofiját dörgöli mindenhez.
2010. júl. 27. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!