Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami baja van a cicámnak?

Valami baja van a cicámnak?

Figyelt kérdés
3 napra eltűnt itthonról, kiderül, hogy egy gyárba volt bezárva. Az egész macska olajos volt, ezért megfürdettük. Tartok attól, hogy mérget evett. Ha fekszik akkor csak a száján vesz levegőt és kidugja a nyelvét. Rendesen eszik és iszik is. Többet is akar mint általában,de ma sűrűn nyávog és folyton rázza a végtagjait. Lehet csak én aggódom túl a dolgot és nincs semmi baja, de hátha valakinek van hasonló tapasztalata.

2020. márc. 10. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos?!
2020. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg egy állatorvosnak.
2020. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 alletta ***** válasza:
100%
minél előbb vidd állatorvoshoz.
2020. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
58%
K vitamint kell neki adni.
2020. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt tervezem, de csak holnapi nap folyamán tudom elvinni, de aggódok, hogy valami komoly baja van és addig rosszabb lesz. Gondoltam hátha valaki cicájának voltak hasonló tünetei, hogy megtudjam mennyire sűrgős-és vagy komoly
2020. márc. 10. 16:19
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"Lehet csak én aggódom túl a dolgot"


Nem. Te is egy felelőtlen állattartó vagy!

Ezerszer el lett már mondva, hogy az állatvédelmi törvény is kimondja, hogy az állat nem mehet ki a telekről!


Ezt meg lehet oldani a lakásban tartással, kennellel, vagy macskabiztos kerítéssel!


Ha nem tudsz felelősen állatot tartani, akkor nem is kell!


Ilyen esetben pedig a minimum lenne, hogy azonnal kihívtok egy állatorvost, vagy elviszitek ügyeletre, ha nincs autó akkor taxival, vagy hívtok ismerőst, akármi...


Ha pedig nincs pénzetek orvosra, az orvosok 99%-a ad hitelt, résuletfizetési lehetőséget!

2020. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek, de nem pénzzel vagy autóval van gond. Mivel még középiskolás vagyok, ezért egyedül el sem vihetem és a szüleim szerint semmi baja.

Játszik, dorombol és szaladgál, de aggasztanak a tünetek. Véletlen szökött ki a házból és nem sikerült elkapni, 3 napon keresztül az egész környéken kerestük.

2020. márc. 10. 16:44
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Biztos lenyalt az olajból. A remegés idegrendszeri tünete a mérgezéseknek vagy fejsérülés. Minél előbb orvoshoz kellene vinni, infúziós kezeléssel szoktak segíteni a mérgezéseken! Már amikor még lehet..

Rossz esetben leállhat a mája holnapig vagy összeomlik!

Biztos lejött mindenhonnan az olaj?

Sok vizet itassatok vele mindenképp, hogy híguljon, kimosódjon minél több!

2020. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted úgyis, ha nem vagy nagykorú... Emiatt ne aggódj.
2020. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sikeresen lejött róla az olaj, nem remeg, csak a jobb hátsó lábát rázza, ha felkel. A mancsán van egy pici seb,azt kimostuk és borogattuk is neki, de nem sántít rá. 1 óránként iszik vizet magától, nem kell erőltetni sem. Ma csak 8-kor tudnánk elvinni, de 7-kor zár az állatorvos és itt nincs olyan, hogy ki lehet hívni az állatorvost.
2020. márc. 10. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!