Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitol lett extra bujos a macskam?

Mitol lett extra bujos a macskam?

Figyelt kérdés
Hulye kerdes es nem problema, csak fiatal koraban totalisan hidegen hagytuk, sosem bujt hozzank, most meg mar a kavemat nem tudom normalisan meginni mert bujik az olembe eroszakosan, loki ki a bogret a kezembol es korommel kapaszkodik ha le akarom rakni az olembol :D Ha ledolok a kanapera, azonnal az olemben van, dorombol, szetdobja magat, hogy simogassam a hasat. Ot eves macska, kb az utobbi evben lett ilyen. Siman a korral jar? Van egy kisebb, o max egy eves, de o meg alapbol ilyen bujos mar miota megvan.
2020. márc. 16. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, vemhesen szoktak ilyenek lenni a macskák. Bár nem írod milyen nemű.
2020. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nonemu, gondoltam ra, de regebb ota ilyen. Dagi is lett az elmult evben, de ugye kb 2-2,5 honapig terhes kb egy macska, nala azert regebb ota tart ez a bujas is meg a koverseg is. A kisebb nem lett azonnal ivartalanitva, ahogy talalkoztak egymassal mert meg pici volt akkor, kb 3 honapos maximum, de igazabol nem kedveli a nagy, sosem lattam oket semmit csinalni. De meg ha paroztak volna is, akkor sem jon ki idoben a terhesseg, mert ketlem, hogy mondjuk 8-9 honapja vemhes lenne a macska.

Ezert gondoltam arra, hogy oregszik es bujosabb, vagy a masik lehetoseg, hogy miota megvan a kicsi feltekenyebb lett, mert ugye o alapbol bujos es sokkal tobbet simogattuk emiatt, mivel a nagy ugy latszott, hogy nem igenyli, nem jott oda sosem, magunktol ha simogattuk, kb fel perc utan lelepett es ment a dolgara. Nem tudom, macskaknal van-e ilyen, hogy feltekenyek lesznek egymasra.

2020. márc. 16. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha felmerült a vemhesség, az azt jelenti, ivaros.

Tüzelési időszakban is hízelgősebbek. Ha nem jut kandúrhoz, akkor kb folyamatosan is tüzelhet akár, egyre sűrűbb és sűrűbb lesz.

Ha ez az oka, akkor az nagyon nem jó. Hiába cuki, a szervezetét kikészíti az állandó hormonbomba.

2020. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, o is megy lassan ivartalanitasra. De amikor tuzel akkor nem ilyen, olyankor tekereg a foldon is meg nyavog. Alapallapotban ugy viselkedik, mint egy normalis, nem tuzelo macska, csak fel percre nem lehet leulni sehova (a wcre sem) anelkul, hogy ott teremne az olunkben.
2020. márc. 16. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy, vagy férfi? Te nem vagy terhes pl? Akkor is lehet bújósabb a cica.
2020. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös ez igaz? Mert az én macskám egy hete lett extra bújós, pedig nem az a tipikus ölmacska. Általában fél perc szeretgetést visel el naponta. Mostanában pedig állandóan mosdatni akar engem, meg dorombolva fekszik az ölembe.
2020. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!