Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert kaparja a cicam a...

Miert kaparja a cicam a padlot, ahol ultem?

Figyelt kérdés

Meg uj cica, 4 honapos, kb egy honapja van nalunk a testverevel. Vadon nottek fel, es nehezen biznak bennunk. Meg mindig elhuzodnak, elszaladnak, ha elindulok, vgy nyulok felejuk, simogatni csak es kizarolag eves kozben lehet oket. Viszont nagyon jatekosak, elevenek, otthon erzik magukat.


Ma leultem mellejuk a padlora(parketta), probaltam szoktatni oket ahhoz, hogy felejuk nyulok, megerintem oket jatek kozben. Mikor meguntak es elmentem, en is felalltam es leultem gepezni. Aztan arra lettem figyelmes, hogy a cica kaparja a foldet ott, ahol ultem, mint amikor a dolgat probalja elkaparni, vagy mintha lenne valami nagyon erdekes a padlo alatt. Attol feltem, oda is fog pisilni, nagyon furcsan viselkedett, rendkivul izgatott volt, utana jatekosan ugrott kettot es elsetalt (szerencsre pisi nelkul).


E az elso, hogy vad kiscicaim vannak es nagyon sokfele viselkedesmintat nem ismerek meg, folyamatosan probalok tanulni toluk, hogy mit miert csinalnak...de most nem tudom eldonteni, hogy azert kapart, hogy eltuntesse a szagomat az ovevel, es hogy ez mit jelent, vagy azert, mert erdekes volt neki (esetleg, hogy meleg a padlo?). Bocsi, ha nagyon gaz kerdes, de meg tenyleg ujonc vagyok en is es mindent erteni akarok, amit csinalnak...nem utolsosorban azert is figyelek ennyire, mert nagyon szeretnem, ha nem csak megturnenek engem, mint lakotarsat (es szolgat), de szeretnenek es biznanak bennem idovel.


2020. márc. 16. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...

Nem akarok a lelkedbe gázolni, de...

Mikor fürödtél?


A macska ösztönösen azt akarja elkaparni, ami számára egyértelmű veszélyes szagminta.


Posi, kaki, etc...


Persze lehet, hogy még a szaggod nem szokta meg, és távol akarja tartani magától.

2020. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden nap furdok :D Tehat amiatt nem lehet....es elvileg ismerik is mar a szagomat, szoval nem ertem.
2020. márc. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!