Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Darált marhahús (nyers), két...

Darált marhahús (nyers), két hete lejárt a szavatossága, végig hűtőben volt. Odaadhatom a macskának?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz baja.
2020. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fagyasztva van, akkor annak még semmi baja, még tán én is megenném.


Ha csak alul 5-10 fokon volt tárolva akkor semminek ne add oda, inkább kuka.

2020. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
NEM!!! Dobd ki! Nekem a macskám volt a tesztelőm. Éhesen sem evet tmeg egy bizonyos hentestől származott húst. Soha többé nem mentem oda
2020. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A macskás tesztelés jó ötlet, ha ecettel áttörölt büdös/penészes áruról van szó akkor nem eszi meg.
2020. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szagold meg. Ha pirinyó romlott szaga is van, úgysem eszi meg. Enyémek még a konzervet sem eszik meg másnap.
2020. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
#2-vel teljesen egyetértek, ha vásárlás után azonnal a fagyasztóba ment, akár hónapok múlva is alkalmas emberi fogyasztásra. Kiváltképp a tálcás, előre csomagolt hús. De ha csak a hűtőben volt, csoda, hogy nem mászott még el magától. A hegesztett csomagolású nyers húsokat a hűtő alsó polcán el lehet tárolni 2-3 napig (vagy ha a csomagolás hosszabb időt ígér, akkor addig), de ha csak a hentesnél vetted, az olyat jobb, ha aznap felhasználod. Felsőbb polcokra meg ne tegyél húst, mert a hús eltarthatósága szempontjából ott lényegesen magasabb a hőmérséklet, mint legalul. A macska meg valóban jó tesztalany, bár néha talán túlságosan is finnyás és nem eszik meg egyébként teljesen kifogástalan dolgokat.
2020. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%
Gondolom az egyik ész nélküli felvásárlóhoz van szerencsénk. :(((
2020. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Okosabb ,mint te. Megszagolja,otthagyja.
2020. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem büdös, én egy keveset adnék neki, és megnézném, lesz-e tőle baja, ha egyáltalán megeszi. Ha semmi tünet 1-2 napig, akkor kis adagokban adnám a többit. Ha egy kicsit is fura szaga van, nem adnám neki oda, akkor sem, ha megenné. Nem jó ilyenkor állatorvoshoz menni...
2020. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Ja és inkább jól megfőzném!! Előző voltam.
2020. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!