Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macsek féreghajtás?

Macsek féreghajtás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Milyen ízesített féreghajtó pasztát ajánlanátok macskáknak?


A tablettát nem tudom lenyomni a torkukon, mert több sebből vérzek utána, szóval arra gondoltam, hogy beszerzek valamilyen pasztát. Van olyan ami jó, a finnyás macsekok is megeszik és megkaphatom az állatosban is? Vagy csak állatorvosnál szerezhetem be?


2020. márc. 19. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a tablettát összetöröm és az ételbe keverem. Nincs tapasztalatom pasztával de ráguglizva sok félét talász, halas ízben is.
2020. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszik meg a kedvenc kajájukat sem, ha rá van törve a gyógyszer. 😑 az a baj, hogy sokféle van és nem tudom melyiket rendeljem meg, de akkor teszek egy próbát.
2020. márc. 20. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Elviszed orvoshoz, seperc alatt beadja neki a tablettát. Vagy akár inekciót.
2020. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem stresszelem őket feleslegesen, mert a kandúr nagyon nem bírja sem a boxot sem az autót. Az oltásra is a doki szokott kijönni, háromhavonta meg nem hívnám ki.
2020. márc. 21. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!