Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik ennyire a macskám...

Miért hullik ennyire a macskám szőre?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4 hónapban elkezdett nagyon hullani a macskám szőre. Először gondoltam, hogy az évszakváltás miatt, hogy ne legyen meleg, és hogy ez természetes dolog. De az a baj, hogy kicsit sem javul, hiába próbálkoztam azzal, hogy alkalomszerűen friss májat is adok neki. Egyénként naponta kétszer etetem, 90 százalékban konzerv macskakaját kap, de szoktam neki néha szárazat adni, és friss húsnyesedéket, ami főzéskor keletkezik. áprilisban volt egy éves, és kandúr. Egyébként nagyon sokat harcolnak a többi macskával, van, hogy éjszaka nem tudok aludni, mert felvernek a verekedésükkel, és a nyávogásukkal, és sajnos ezekben a harcokban az én cicám marad alul..
2010. júl. 25. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Látszik is a bundáján, hogy több hullik ki a kelleténél? Az én cicám bundája is elég rendesen hullik hónapok óta, de akkor gondolom normális...
2010. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mostanság szerintem minden macska szőre hullik mint fene, nekem 3 van, simogatom és a fél bundája rajtam marad. ez van. normális. kivéve ha már kopaszodik is pár helyen, az nem normális.
2010. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert ki*ott meleg van, nekünk is hullana ha annyi lenne, mint a cicáknak... :)
2010. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A mi cicánk is épp ilyen.Pont ahogy leirtad.sztem ez norm.
2010. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerencsére nem kopaszodik, de tényleg nagyon zavaró, mert a fél bundája rajtam ragad..

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 25. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is borzasztóan hullik, gondolom a melegtől.
2010. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A mi cicáink is vedlenek, ez normális szerintem, legalábbisnálunk van 4 macsek és mindnek hullik a szőre. :)
2010. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Például nekem Himalájai Fókabarna macskám van,,hosszú szőrű és egyáltalán nem hullajtja a szőrét.Najó pár szál kihullik de nem vészes.Lehet hogy azért mert bent tartjuk a lakásban nem tudom.Fél mindentől és csak pórázzal tudjuk megsétáltatni lusta és csak kaparófába élezi a körmét.Elkényeztetteük.:):D
2010. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, egyébként valószínűleg a melegtől volt, mert amióta hidegebb az időjárás, egyáltalán nem hullik.
2010. szept. 24. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!