Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szedik a macskakat az...

Honnan szedik a macskakat az eledelek / almok csomagolasaira?

Figyelt kérdés

Ha megnezzuk a kulonbozo markakat, annyira valtozo, melyiken milyen cica van, a Whiskasos cicak szerintem egyertelmuen a legaranyosabbak, aztan par draga markan szinten tobbnyire szep cicak vannak.

Aztan ott vannak az olcsobbak, amiken vagy sima hazimacska, vagy egyeb, atlagos kinezetu macskak vannak. Es van egy ami nem jut eszembe, de azon meg ilyen kifejezetten “csunya”, mogorva kepu a macska xD (Nem a fajtaja miatt, hanem csak szimplan mogorva, bamba fejet vag.)

Mi ennek a logikaja illetve mi alapjan dontenek? A premium tap = draga macska osszefuggest ertem, de az olcso tapokon miert nincs mindegyiken valamilyen vonzo macska, hogy ezzel is azt sugalljak, az a tap is jo? Alomnal pedig vegkepp szinte mindegy, mert a draga es az “olcso” cica is ugyanolyan finnyas lesz es nem megy bele ha nem takaritod ki huszonhatszor egy nap... :D

Bocs, ha hajnalban fura ez a kerdes, de meglattam a macskam bamba arcat az elobb es rogton az a nehany fura cica jutott eszembe a csomagolasokrol.


2020. márc. 25. 03:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugy van összefüggésben,hogy a drága tápokon,tenyészetből származó macska van,és amíg egy tenyésztő macskája rajtavan egy macskatápon,havonta nagyon sok pénzt fizetnek neki ezért,azért van az olcsóbb tápon mondjuk egy egyszerű macska,mert egy kisebb cég nemtud annyit fizetni havonta a tenyésztőknek,a macskaalmaot meg nemtudom,a tápot csak azért mert dolgoztam már ilyen helyen😁
2020. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam,a whiskaszoson brit rövidszőrű ezüst cirmos van,az olcsóbbikon valami egyszerűbb macska van,a gagyibbakon pedig ilyen rajzolt ...
2020. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis cégnél azt is el tudom képzelni, hogy összeülnek a dolgozók a telefonjaikkal, hogy kinek van a legszebb cicája, aztán azt rápöccintik a csomagolásra :D
2020. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok cég csinál játékokat, oszd meg velünk a cicád fotóját, ezeknél az apróbetűs részben általában ott van, hogy felhasználhatják a képed, csak ezt senki nem szokta elolvasni.

Gyanítom, ezekből is jönnek képek.

2020. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elso es negyedik, valoban, ezekre nem is gondoltam. Bar szerintem az olcso tapokat is eleg sokan veszik, a tobbseg szerintem, foleg akiknek hazi macskajuk van, nem a legdragabbakra kolt.

Nem talaltam amugy azt a mogorva macskat, de pl ez is eleg vicces:

[link]

Nem ugy nez ki a cica, mintha annyira finomnak gondolna azt a kajat :D

2020. márc. 25. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, azon egy abesszin van.
2020. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!