Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi lehet a baja a macska fülének?

Nem rég szokott ide hozzánk ez a cica. Nem tudom kié volt vagy honnan került ide, viszont eléggé csúnya az egyik füle. Egy duzzanat szerű van benne, ami vérzik meg gennyedzik. Azt hittem magától majd elmúlik neki, de semmi javulást nem vettem észre.Elszertném vinni az állatorvoshoz,de addig szeretnék legalább tippeket kérni tőletek hogy mi lehet ez. A közérzete valószínűleg jó, mert eszik, meg dorombol és sokszor játékos hangulatban van.

márc. 26. 16:11  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/3Időpont márc. 26. 16:13 Privát üzenet
Jézusom, ez nagyon csúnya seb! Nem tudom mi lehet, de minél hamarabb vidd állatorvoshoz, és mielőbbi gyógyulást kívánok neki!!!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 17:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elviszem mindenképp!

# 3/3Időpont márc. 26. 17:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudnék tenni?
Cicaharc. Mi lehet a gond? (több lent)
Miért nyúzzák állandóan a macskák egymást?
Tényleg árt a cicák fülének?
Mi lehet a macskám fülének a baja?
Miért szőrös a macska fülének belseje?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!