Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macska fülének?

Mi lehet a baja a macska fülének?

Figyelt kérdés
Nem rég szokott ide hozzánk ez a cica. Nem tudom kié volt vagy honnan került ide, viszont eléggé csúnya az egyik füle. Egy duzzanat szerű van benne, ami vérzik meg gennyedzik. Azt hittem magától majd elmúlik neki, de semmi javulást nem vettem észre.Elszertném vinni az állatorvoshoz,de addig szeretnék legalább tippeket kérni tőletek hogy mi lehet ez. A közérzete valószínűleg jó, mert eszik, meg dorombol és sokszor játékos hangulatban van.
2020. márc. 26. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. márc. 26. 16:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez nagyon csúnya seb! Nem tudom mi lehet, de minél hamarabb vidd állatorvoshoz, és mielőbbi gyógyulást kívánok neki!!!
2020. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elviszem mindenképp!
2020. márc. 26. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg hályok amit minél előbb kezelni kell mert végzetes lehet
2020. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*hályog
2020. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére kiderült, hogy semmi életveszélyes. Rühatkák vannak a fülébe,amiket kapar, az orvos szerint megsértette közben a fülét,ami egy ilyen csúnya sebet eredményezett. Azt mondta, hogy vérömleny. Kapott parazita elleni gyógyszert, és fülcseppet.Szóval talán már a gyógyulás útján vagyunk.
2020. márc. 31. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánunk, örülök, hogy kiderült, hogy nincs nagy baj!
2020. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönjük! :)
2020. márc. 31. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!