Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica hasa kb fél óránkèt...

A cica hasa kb fél óránkèt megy. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este kapott főtt csirke májat még ma reggel is egy keveset. De eddig mikor néha kapott semmi baja nem volt tőle.
2020. márc. 26. 20:45
 1/4 Metionin ***** válasza:
Mennyi idős cica és miket eszik? Tejet kap?
2020. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Bepuszilt valami vírust vagy bacit. Ne adj neki enni, csak inni, ha holnapra sem múlik el, vidd el dokihoz.
2020. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a macskáimnak mindegy, hogy nyersen, főve, vagy sütve esznek májat, megy a hasuk tőle, így aztán nem is kapnak.

Ezzel most nem azt mondom, hogy nyugodj meg és biztos a májtól van, mert lehet millió mástól.

Ha változatlanul megy a hasa, akkor holnap (pénteken!) el kellene vinni orvoshoz, mert hétvége jön és ha komoly a gond, 2 nap rengeteget számít.

2020. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most már jól van, tejet nem szokott kapni, nem is nagyon issza meg így nem adunk neki.

Ma csak száraz tápot kapott, meg friss víz mindig van előtte, már jól van szerencsére.

Szerintem elcsapta a hasát a máj, egy darabig most nem adok neki, észrevettem, hogy ha adunk neki akkor utána csak azt akarja enni.

2020. márc. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!