Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok ennek a...

Milyen nevet adnátok ennek a cicának?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 26. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Safranek. Ez egyértelmű.
2020. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
miért pont azt, nem értem
2020. márc. 26. 23:38
 3/23 anonim válasza:
77%
Jaj, dehogy! Szerintem lehetne Kormi, Fülcsászár, vagy ha lány lehetne Lukrácia vagy Szerénke, igaz hogy a mesébe fehér, de nem baj. Cuki cica. De akár lehetne még Cowboy is ha fiú.
2020. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
vagy Fülöp, esetleg Loki
2020. márc. 27. 00:01
 5/23 Tabbouleh ***** válasza:
84%

De szép cica🤩 orientális, igaz?

Szerintem ha lány lenne, a Mona, Pandora

ha pedig fiú, akkor Jumbo(ugye a fülek xxl esek), Párduc, Radar illene rá. Persze sok más név van, válogass :)

2020. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Mondom hogy Safranek. Ez nem kérdés.
2020. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fülőke
2020. márc. 27. 00:52
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Goblin.
2020. márc. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem rögtön a Müzli ugrott be, amíg még nem láttam róla a képet. Utána Jeffrey :), hú, tudod mit, Joel (de joelnek ejtve), és Joan( Dzsoen, ha lány:)) Vagy Dzsina, Szendi, Kázmér, Ignác(Igi), Igor, Ignácia(Igus), Molli, Miffi (Miffi szerintem lány nyuszi az egyik mesében, de végülis szerintem ez végülis kisállatnak unisex név), Dzsászper, Dzsenna, Dzsindzser, Jancsika, Lacika, Imre, Vilmos, Lajos, József, Smaragd(szemecskéiből adódóan:)), Simon, Szimon(lány), Szájmon, Szerintem még illene hozzá pl Tücsi, Dezső, Ilonc, Iflonc(legutóbbi 2-t most fejlesztettem ki:) Olyasmik, mint az Ilona csak fiúban:)) , Tyson/Tájszon, chute-ezt előbb kerestem rá, valamiért beugrott egy vízesés is róla, és ez asszem angol volt, de már bezártam. És akkor nemfeltétlen kéne ezt pont úgy kiejteni, ahogy eredetileg kéne, hanem lehetne pl mondjuk Csute a kiejtése:) Eszembe jutott még egy kifejezés, hogy "csutkababa". Az olyan cuki. :), Amúgy még Arisztid, Alfonz, Andor, Artúr, Teodor, Tódor, Tivadar is pl jók lehetnének neki szerintem. :):):)
2020. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Nekem rögtön a Müzli ugrott be, amíg még nem láttam róla a képet. Utána Jeffrey :), hú, tudod mit, Joel (de joelnek ejtve), és Joan( Dzsoen, ha lány:)) Vagy Dzsina, Szendi, Kázmér, Ignác(Igi), Igor, Ignácia(Igus), Molli, Miffi (Miffi szerintem lány nyuszi az egyik mesében, de végülis szerintem ez végülis kisállatnak unisex név), Dzsászper, Dzsenna, Dzsindzser, Jancsika, Lacika, Imre, Vilmos, Lajos, József, Smaragd(szemecskéiből adódóan:)), Simon, Szimon(lány), Szájmon, Szerintem még illene hozzá pl Tücsi, Dezső, Ilonc, Iflonc(legutóbbi 2-t most fejlesztettem ki:) Olyasmik, mint az Ilona csak fiúban:)) , Tyson/Tájszon, chute-ezt előbb kerestem rá, valamiért beugrott egy vízesés is róla, és ez asszem angol volt, de már bezártam. És akkor nemfeltétlen kéne ezt pont úgy kiejteni, ahogy eredetileg kéne, hanem lehetne pl mondjuk Csute a kiejtése:) Eszembe jutott még egy kifejezés, hogy "csutkababa". Az olyan cuki. :), Amúgy még Arisztid, Alfonz, Andor, Artúr, Teodor, Tódor, Tivadar is pl jók lehetnének neki szerintem. :):):) Meg még lánynak Arabella, és akkor abból esetleg Bella lehetne. :):) Vagy Lujza, fiúnak meg esetleg Ricsi/Ri[c]hárd/Richard rövid á-val is akár:)
2020. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!