Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan készüljek fel a fialásra?

Hogyan készüljek fel a fialásra?

Figyelt kérdés
A cicám nemrég lett 1 éves. A baj az hogy nem tudom hogy mikor lett vemhes, mert kinti, illetve benti cica is. Az utóbbi hetekben észrevettem hogy megdúzzadtak a cicijei, bepirosodtak, és a hasában a kicsik is mozognak már. Kb mikorra várható a szülés, és hogyan készüljek rá?

2020. márc. 29. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem akkor már hamarosan, 2 héten belül biztosan megszül. Te csak annyit tudsz tenni hogy biztosítasz neki helyet ahol biztonságban érzi magát és mellette leszel.
2020. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Úgy,hogy elviszed ivartalanítani . Rengeteg kidobott,halálra ítélt,beteg,szenvedő kismacska van .
2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem fogom ivartalanítani, mert számítottam rá hogy vemhes lesz. :) A kiscicák, ha el is kerülnek (ami nem valószínű) akkor jó helyre fognak :)
2020. márc. 29. 13:05
 4/31 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak pedig köszönöm szépen :D
2020. márc. 29. 13:05
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha esetleg bent kezdődne a szülés (éjszakánként bent szokott aludni), akkor segíthetek neki valamilyen módon?
2020. márc. 29. 13:16
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Van bármilyen szakképesítésed?

Nincs.

Akkor nem tudsz rajta segíteni.


Ja de.

Ha normálisan tartanád.

2020. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6.-nak: Ez az 2. macskám aki szülni fog, szóval ahogy írtam HA el is kerülnek, jó helyre fognak menni, ezt biztosíthatom. Állatbarát vagyok, nem bíznám olyanra a macskáimat akiben nem bízok. Én úgy gondolom hogy minden állat megérdemli, hogy legalább egyszer szüljön, de ez csak az én véleményem :D
2020. márc. 29. 13:19
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Attól,hogy törölteted a neked nem tetsző válaszokat még állatkínzó maradsz,ha tetszik ha nem . Én csak az igazságot írtam le az előbb. Ráadásul a macskád még nagyon fiatal,meg is halhat. De gondolom téged ez sem érdekel,annyira primitív vagy.
2020. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem töröltem egy választ sem, mivel nem is tudok, azért furcsálom hogy eltüntek :)
2020. márc. 29. 13:21
 10/31 anonim ***** válasza:
Semmi dolgod nincs. 62-63 nap a vemhesség, amikor extrém széles, akkor közeleg a szülés. Érdemes egy zárt dobozt, amiben kényelmesen elfér kibélelni, valószínűleg nem ott fog szülni, de a szaporulatot így tudod egy helyen tartani.
2020. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!