Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyha átírattam a chipben,...

Hogyha átírattam a chipben, hogy elveszett és keressük, azt a petvetdata-n miért nem látom?

Figyelt kérdés
A cicám eltűnt, elvileg átírták, de a honlapon ez nem jelenik meg. Vagy ez csak a chip leolvasásakor látszik?
2020. márc. 29. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A chipben te nem irattál át semmit. A leolvasáskorcsak a sorszásm látszik, ami alapján meg tudják nézni a petvetdatan hogy ki a tulajdonos.
2020. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit egy mezei halandó és egy állatorvos meg tud nézni a petvetdatán, az eltérő, az orvosok sokkal többet látnak.
2020. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második, köszönöm az értelmes választ.

Azt gondoltam, hogy mivel ez egy fontos info, én is látom, de a lényeg, hogy chip olvasás után a doki számára kiderüljön.

2020. márc. 29. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Érthető hogy nem tetszik, hogy rávilágítottam hogy értelmetlen dolgot írtál, attól még értelmes válasz volt.

Mit értesz az alatt hogy a CHIPBEN irattad át?

Kifejtenéd?

2020. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Chipezve van a cica és megkértem az állatorvost, hogy rögzítsék a chip száma alapján a nyilvántartásban, hogy eltűnt, keressük.

Nem, nem a chipben, hanem az adatbázisban, igazad van.


De köszönöm neked is a hozzászólást, igazán sokat segített, kár lett volna magadban tartani ezt a hasznos információt...

2020. ápr. 4. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Még neked áll feljebb, mert ki merészeltek javítani. :)))
2020. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!