Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma befogadtam az utcáról egy...

Ma befogadtam az utcáról egy kiscicát, és szeretném majd elvinni ivartalanítattni. De anya nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sőt azt sem engedi hogy megtartsa, mert kutyánk van. De nincs szívem kidobni. Adnátok tippeket hogy mivel vegyem rá?
2020. ápr. 1. 19:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*megtartsam
2020. ápr. 1. 19:45
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne dobd ki, keress neki gazdát. És ne erőszakold anyudra a cicát.
2020. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem úgy működik, hogy olvasgatsz neten majd hú de nagy állatbaráttá avanzsálva magad beállítasz egy cicával, hogy márpedig vigyétek el orvoshoz több tízezerért kikezelve az esetleges bajait, egyből ivartalanítani is 25 ezerért, vegyetek tápot egy tizesért és almozó kelléket újabb tizesért, oltsátok be min. 4x6 ezerért, aztán majd simítom és pózolok vele. Gondolom van oka, hogy csak a kutyust tarthatod meg! Ajandékozd el olyanoknak, ahol van rá keret és igény!
2020. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért nem engedi hogy megtartsam mert kutya is van, és fél hogy megtámadja a cicát.

Képzeld lenne rá miből, mert nem szegényen élünk. Jó móduak vagyunk. Egyszerűen anyukám ilyen makacs és akaratos, és lesz@rja mit szeretnék. Bezzeg a kutyát elkényezteti. Már ki se tudom írni sehova mert anya kirakta a ház elé a cicát.

2020. ápr. 1. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, miért kell rögtön a másik pénztárcájában turkálni?

Szerintem próbáld meg még egyszer megbeszélni anyuddal, de ha hajthatatlan, akkor sajnos tényleg nem erőszakolhatod rá. A kutya egyébként korábban bántott már cicát, megalapozott a félelme?

2020. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem bántott senkit, egy pici tacskóról van szó. Szerintem jól kijöttek volna egymással. Már sajnos reggelre eltűnt a cica, de végül is m1, csak nem akartam hogy az utcán kószáljon nehogy elüsse valami. Valószínűleg az este folyamán még messzebbre kóborolt, de anya szerint az is lehet hogy valaki haza vitte.
2020. ápr. 2. 09:02
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom hogy így alakult. Pedig javasolni akartam, hogy mutasd meg a kutyusnak, hogy reagál rá, összeszoktathatóak-e. :(
2020. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is. :( Biztos el lettek volna, mert más cicákra sem morog.

Anya is szereti a cicákat, nem arról van szó, csak szerintem most a vírus miatt sem nagyon örült volna neki.

2020. ápr. 2. 09:24
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"A vírus miatt" :D és miben befolyásolja az a nyomorult kiscica a vírus alakulását?


Elég érzéketlennek kell ahhoz lenni (pláne "állatbarátként"), hogy kirakjon valaki a kapu elé egy bajban lévő állatot az utcára, a sorsára hagyva.


Nem azzal van a baj, hogy nem akarja megtartani, szíve joga. Azzal sem lenne baj, ha nem szereti a macskákat. De megvárhatta volna, amíg érte megy egy szervezet legalább és nem kellett volna kicseszni az utcára...

2020. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: Sokan azt hiszik a macskák is terjesztik a vírust, gondolom ez is lehetett probléma.
2020. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!