Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet kiszedni a...

Hogyan lehet kiszedni a macskaszőrt a szőnyegből?

Figyelt kérdés

Minden másnap porszívózok a lakásban mert tele van a lakas macskaszőrrel. Perzsa cicánk van, hosszú szőrű, tehát kínszenvedés mert a ruháktól kezdve a bútorokig minden tele van cicaszőrrel.


De főleg a szőnyeg az, ami egy rémálom. Csináltam már, hogy kis kefével is külön átmentem rajta porszívózás előtt, de úgyse jött ki rendesen. Illetve másnapra megint tele van...


Bármi praktika? Valaki tud javasolni bármit, ami bevált?


2020. ápr. 1. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosószeres víz lavórban, száraz kefével lassú, és nem elég hatékony. Én vettem nagyobb kefét, és sajnos négykézláb úgy 40 perc/1 óra nagyobb szőnyegből.
2020. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az évek soran megtanultam a leckét---->nemkell szőnyeg
2020. ápr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ez a simikesztyű az állatos boltokban, én azt használom az angóra cicámnál.
2020. ápr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minek szőnyeg? nekünk nincs és sosem volt
2020. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy spricnis Flakonb teszek mosószeres vizet + kefe. Heti 2-3 alkalom, ahogy idő van rá. Fekete szőnyeg + fehér macska kombo... :D
2020. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már lecseréltem a nagy szőnyeget két kicsire a macsek miatt. Benedvesített kefével szoktam "szőrteleníteni".
2020. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!