Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának jó, ha váltogatom...

A macskának jó, ha váltogatom a húst, amit kap?

Figyelt kérdés

Az én macskám csak nedves konzerves macskaeledelt eszik meg.

A száraz tápot egyáltalán nem.


Illetve, vasárnap ebédre szokott kapni alkutasakost.Azt "kocka" csomagolásút.Azt egyre megeszi.



Arra szoktam figyelni a konzerveknél,hogy mindig másféle húst kapjon.Ha kifogy a marha, akkor csirkést, ha az kifogy, akkor belsőségeset, ha az is akkor pulykásat.


Viszont ezt sem tartom annyira változatosnak.


Amikor csirkehúsos ételt készítek, akkor könyörög a nyers húsért.1-1 darab mindig kerül neki.


Viszont, amiben nincs hús, azt nem eszi meg.


2020. ápr. 2. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Nem szeretnék vitát kelteni, de nem kicsit kapattad el.

Nem eszi meg a hús nélkülit meg a szárazat? Sok afrikai gyereknek még víz se jut. hidd el, ha éhes lesz meg fog enni bármit.

Nekem nagytestű kutyáim vannak ugyan, macskám nincs. Ők is kapnak húst, rizst, tésztát, maradékot, konzervet, szárazat. Mindent. És meg is esznek mindent, mert erre lettek szoktatva. Illetve nem igaz teljesen, az egyik minden kajából kipakolja a főtt répát. A többiek megeszik azt is.

2020. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
A macskák nem kutyák. Színtiszta ragadozók, csakis hússal táplálkoznak, másból nagyon minimális a szükségletük. Szóval jól teszed, hogy hússal eteted, a váltogatás nem tudom, jó-e, de gondolom igen, mert úgy mindig másféle plusz tápanyagokat kaphat.
2020. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!