Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szeretem a macskakat mit...

Nem szeretem a macskakat mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyámnak van macskája, de annyira elegem van mar belole.

Kaparja az ajtot. Eroszakos es rettentoen idegesit hogy kaparja az ajtot.

Nem tudom mit tehetnek.

Probaltam vízzel spriccelni, el siccelni, megijeszteni, arebb rakni. Vagy finoman labbal arrebb tessekelni. De nem megy semmi. Bantani nem fogom nyilvan. Mielott nekem lenne tamadva, nem, nem szeretem a macskakat.


2020. ápr. 5. 11:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Eskuszom mint egy faltoro kos.

Sok mindent igy is megengedek. De a haloszoba az tabu. Es ugy nyavog mintha nyuznak. Anyamnal nem viselkedik igy. Csak nalam. Es az idegeimre megy.

2020. ápr. 5. 11:10
 2/12 grafno ***** válasza:
29%
Tegyél egy plüsskutyat az ajtó elé. Vagy kutyaugatasos hangot játsz a szobádbol stb.
2020. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Neha picit rautok a fenekere es olyankor direkt nyavog mintha fajna neki de nem faj nyilvan.

De belerugni nem fogok az allatba! Azert van egy hatar a pluss kutyatol nem fel..

2020. ápr. 5. 11:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Es a kutyaktol sem...
2020. ápr. 5. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A macska okos, de öntörvényű állat. Nem szabad ütni, rúgni egyrészt mert állatkínzásnak minősül, másrészt csak jobban elvadul. A " NEM " tiltó szót használtam ilyenkor, határozott formában, nem kell kiabálni csak nyomatékosan közölni az állat fele. Eleinte egy összetekert puha újságpapírral lehet legyinteni a farára nyomatékosítva a NEM szó jelentését. Később ez nem lesz szükséges. Hidd el le fog szokni a kaparásról.
2020. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nyávogj vissza. Majd csak eléggé idegesitő lesz neki, és abbahagyja :P
2020. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg kérd el valakitől a kutyája alvórongyát, hátha a kutyaszagtól megretten. Csak tipp.
2020. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Van kaparófája?
2020. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Van ilyen spré ami távoltartja a macskákat azt hiszem

get-off a neve..

2020. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is kaparta a macskám egy időbe az ajtót, én is rácsaptam a seggére ( nem érzem h állatkínzó lennék) ezt 2x kellett eljátszani, azóta nem kaparja, megtanulta h azt nem szabad. Öntörvényűek az igaz, de baromi pofátlanok tudnak lenni ha nincsenek megfegyelmezve ( igen, őket is kell, máskülönben h tanulják meg mennyi az annyi?) Mivel nem a te macskád nem tudom mit tehetnél... max ha lespricceled vízzel, azt nem szeretik.
2020. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!