Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kis cicát kb.2hón...

Találtam egy kis cicát kb.2hónapos és fél mindentől! Hogyan segíthetnék rajta, hogy ne fújjon senkire sem?

Figyelt kérdés

Nos, 2hós, hím, csíkos :)

A padfeljáróba alakítottunk ki neki egy helyet.

Mindenkitől fél és mindenkire fúj.

Gondolom azért mert nem foglalkoztak vele.

Délután megfogtam nagy nehezen, kb. tíz percig "menekült" volna de utána szépen megült és simogattam végig persze és elkezdett dorombolni. Majd kimentem, utána ismét bementem hozzá és megint fújt rám, és kezdődött elölről minden.


2010. júl. 26. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

próbáltad felemelni a nyakbőrénél hátul, mint a mamacicák?


lehet hogy csak időbe telik neki, meg fog szokni ha eteted :D a macskák függetlenek és érdekből barátkoznak, azért bújik az öledbe mert kis ribi és kényeztetést vár, hogy neki jó legyen:D

2010. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kell vele beszélgetni hozzá és majd megbarátkozik. Nem megy az máról holnapra.
2010. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszélek hozzá mindig, a kaját is a szájába adom mert tálból nem tud enni, a vizet is magára borította. Meg este nyávogott, kimentem hozzá és mintha könnyes lett volna a szeme...lehet, hogy én voltam túl álmos :D

A párom szerint hiányzik neki az anyja, meg biztos nem ember nevelte...

Szóval kitartást akkor magamnak, majd megbarátkozik?! :D

2010. júl. 26. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
kitartás nem elég, egy ilyen pici cicát nem szabad kint hagyni egyedül, még csecsemő, szüksége van társaságra, most se testvérei, se anyja, se ember nincs vele kint. Be kéne vinned hogy veled lehessen.
2010. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már a párom is mondta, hogy aludjon velünk egy ágyba.

De ez most komoly???

2010. júl. 26. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen EZ Körülbelül olyan mintha egy 2 hónapos kisbabát egyedül hagynának éjjel és sírna, de senki se figyel rá, és csak egyedül van fél sír de senki nem segít neki :( DE Persze ha beengeditek és veletek alszik, akkor látja hogy veletek aludhat, éjjel megszokja hogy hagyjátok aludni, de legalább érzi a közelségeteket, és megszok titeket :)
2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De majd ha nagyobb lesz ki kell szoktatnunk...és akkor is sírni fog! Vagy mi van hogy ha valami betegséget kapunk el tőle?
2010. júl. 26. 21:57
 8/9 A kérdező kommentje:

Jah és hogy hozzam be?

Míg engem megszok egy 20perc, ha behozom a szobába megint rájön a hülyeség...a párom meg simogatná erre ráfúj. Ebből nehezen lesz együtt alvás szerintem

2010. júl. 26. 21:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel kiszökött...gondolom vissza se fog jönni többet, mert annyira szaladt...
2010. júl. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!