Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 1 éve meghalt, nem...

GyBlanka54 kérdése:

A macskám 1 éve meghalt, nem tudjuk mibe, d én patkánymérgezésre gyanakszom, de lehet tévedek. Egy evy éves halott macska csontvázát lehet exumálni, hogy megtudjuk mibe halhatott meg?

Figyelt kérdés
Egy 9 éved macskáról van szó, macskaévekben 52. Akkor kaptam amikor elkezdtem a sulit 2010-ben. Halála előtt is voltak problémák, hullott nagyon a szőre, ezért elvittük az állatorvoshoz, renbehozta, volt olyan is, hogy egy valószínűleg kutya lehúzta a farkáról a bőrt stb, és ezután pár hónappal nagyon gyenge volt, a fejét.se tudta már.felemelni, nem hogy enni, majd másnap meghalt. Am azért gyanakodom patkánymérgezésre, mert a szomszéd egy nagyon undok nő, igaz ez nem bizonyít semmity meg nem akarok gyanusítgatni, de folyton etette a macskát amikor mondtuk neki, hogy ne tegye, és azt mondja, hogy nem etetjük, mikor a macska amikor látja, hogy valaki eszik kunyizik tőle, ez természetes, ez van a kutyáknál is. És az volt még, hogy a szomszéd lánya mindig el akarta venni a macskát. Baj volt az egyik szemével, valszeg vak volt rá, az állatorvos felírta, hogy cseppentsünk bele, mi elmentünk nyaralni, ezért a papánkat kértük, meg, hogy cseppentsrn bele a szomszéd lánya meg megfogta a msckát és magához szorongatta, nem engedte el. Kérlek aki ért ehez a dologhoz mondja el, hogy lehetséges e, az, hogy a macska csontját exumálják e és meg tudják e állapítani belőle a halál okát.

#macska #méreg #Exumálá #patkánymérgezé
2020. ápr. 9. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd nyugodni inkább szegényt.

Biztosan létezik rá mòdszer a mai technológiával, de feltételezem nincs több millió Ft-ot erre, vagy tizen millió Ft-od.

És még ha ki is derülne 100%-osan, hogy mergezés, akkor, hogy bizinyítod rá a nőre?

2020. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinálsz az infoval?

Fel akarod jelenteni?


Nagyon sok pénzbe kerül, ha egyáltalán valaki vállalja.

De szerintem Dr. Csont ön kívül más nem tudná, 1 éves holttestbol megállapítani.

2020. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt balzsamozva (amit nem hiszek) akkor csak csontok vannak és a csontokból ez nem kikövetkeztethető
2020. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Minden csak pénz kérdése. Ha esetleg van pár milliárd forintod, még akár megpróbálják neked klónozni is. Minden betegségét megmondják neked amiről te nem is tudtál, meg szövet maradványokból esetleg a halál okàt is.

De ha előtte is ennyi baj volt a macskával lehet nem kellett oda méreg. Nekem meg úgy jön le alapból, hogy szerették azt a macskát. Nem kergették, nem dobálták meg semmivel, nem öntöttek rá vizet vagy bármi egyéb.

2020. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

Hogyan halt meg? Patkányméreg verzéseket, elvérzést okoz.

2020. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!