Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány a macskám?

Miért hány a macskám?

Figyelt kérdés
Kiskorától kezdve az alutasakos kajakat eszi. Plusz a szaraz tapot. Lassan már egy éves a cicám és elkezdtem adni neki főtt húst, csirke combot, pulyka nyakat de arról is lecsipkedem a húst és úgy adom neki. Mindd a ketszer kihányta éjszaka. Nagyon ízlik neki imádja de nem értem miért hányja ki. Semmi mást nem hányt ki eddig csak a főtt húst mitől lehet?
2020. ápr. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Savat képez minden főtt sült ,nem birja . Inkabb vegyel jobb sztapot Premiert Proplan Purinát , néha kapjon nyers cszúzát szivet . Tálkás pástetom konzervet .
2020. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van amelyik cica meg annyira szereti ezeket a főtt húsokat 😯 akkor ezek szerint ő nem bírja?
2020. ápr. 11. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Tasakos zselés ami artwlmas es a darabos konzervek is . Pástetom megfelelő .
2020. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiskorától kellett volna hozzászoktatnod a normális kajához. Most már nem igazán fogja bevenni a gyomra.

Nekem a kutyám ugyanez. Kiskorától kezdve ilyen Sz**okra lett szoktatva, így a házikosztot kihányja, ezért nem kap.

3 cicám pedig házikoszthoz van szoktatva kicsi kora óta, néha kapnak csak nedves és száraz tápot. Mindent megesznek, nincs semmi bajuk tőle, sőt az állatorvos meg is kérdezte, hogy milyen kaját kapnak, mert annyira egészségesek, energikusak, és a szőrük is gyönyörű. 2 fajtiszta cica és 1 házicica.

2020. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mar nem tudok mit tenni? :/
2020. ápr. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!