Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amikor eltűnt a cicád, de visszajött végül?

Figyelt kérdés
Hány éves a cica?

2020. ápr. 12. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
6 nap 4 éves kan . Ismerősé 3 het után kifulladva sovanyan X idős kan .
2020. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Volt több cicám ami eltűnt, a leghosszabb 3 hét volt, de valószínűleg fogva tartották, és sérülések is voltak rajta, meg itt-ott nem volt szőre, meg sebes is volt.

Ez egy éve volt.

Azóza már helyre jött.

2020. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

1 éves volt de már akkor ivartalanított és kiszökött a lakásból. Valószínűleg fentragadt valakinek a padlásán mert tiszta pókháló volt, egy hétig aggódtunk. Majd egyszer csak bevásárlásból jöttünk haza, ott nyávogott a kapu előtt.

Semmi baja nem volt, azon kívül hogy lefogyott nagyon. Délután elvittük állatorvoshoz, ott kapott egy vitamin koktélt és megvizsgálta, szépen fokozatosan felszedte magát. Mára már semmi baja.

2020. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

20 perc, mikor elbújt az egyik szekrénybe, és halálra aggódtam magam, hogy véletlenül kiment, mikor nem figyeltünk.

Ja, mert természetesen normális gazdiként nem kinti macskáim vannak, így az a veszély sem fenyeget, hogy eltűnjenek és ne jöjjenek haza...

2020. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

1 honap után vissza jött.

Egyszer valahol olvastam hogy volt akinek 1 évre tűnt el de valahogy csapzottan de élve haza keveredett

2020. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
1 év,kb 3 éves kandúr
2020. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

2 hónap. Köcsög vénasszony befogta, és nem engedte ki, gondolta megszokik nála. Egy óvatlan pillanatban megszökött, és hazajött. Pont karácsony reggel. Nagyon boldog voltam!

Tudom, hogy ki volt az, azóta is utálom. Nem is értem, tavasszal sokan alig várják, hogy megszabaduljanak a cicáktól. Miért kell valakinek a másé?

2020. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
1,5 év de amikor visszajött egy csapat cicával volt és láttam hogy valaki örökbe fogadta mert volt rajta nyakkörv. Legalább jó helyen van.
2020. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
5 év, már azt hittem rég elpusztult. Aztán egyszercsak haza jött, borzalmasan rossz állapotban volt, a teste tele volt kullanccsal meg sérülésekkel, az egyik szeme meg hiányzott. Azóta csak benti macskáim vannak.
2020. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az idén 01.20. estétől 01.25. este 6-ig, szóval 5 nap álmatlan éjszakánk volt. De elokerült a "Nagyságos Úr". (örömkönny)
2021. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!