Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vetri-DMG-t lehet-e adni a...

Vetri-DMG-t lehet-e adni a cicáknak, úgy is ha nincs bajuk?

Figyelt kérdés

Két cicám van, az egyik sajnos gyengébb immunrendszerrel rendelkezik, kb mindent elkap, hiába van beoltva, féregtelenítve.. Természetesen állatorvoshoz el lett víve, már megvan gyógyulva.


A másik az teljesen egészséges.


Arra gondoltam, hogy a macskának, amelyik betegesebb adnék neki ilyen cseppet mindennap, az adagolási utasítás szerint.


Nem baj, ha adok mindkét macskának mindennap? Nem teszek kárt vele?



2020. ápr. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
A Vetri elég erős gyógyszer,egészséges macskanak ne add felesleges,és kidobsz egy csomó pénzt az ablakon..
2020. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
A DMG nem gyógyszer, hanem egy nagyon hatásos roboráló étrendkiegészítő állatoknak. Én az ára miatt csak a gyengébbnek adnám, de annak mindenképp. Ha a magyar kiadását választod, az olcsóbb, hatóanyaga ugyanaz és ugyanolyan mennyiségben van benne természetesen. (DMGuard)
2020. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már megrendeltem, köszönöm a tanácsokat, a gyengébbnek fogom csak adni!

A másiknak soha semmi baja sem volt eddig, kivéve mikor valamivel megsértette a saját szemét.

De a másik sajnos mindenre fogékony. Kis gyenge szegény sajnos.

2020. ápr. 13. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!