Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül kB?

Mennyibe kerül kB?

Figyelt kérdés

Az állatorvos?

Cicám össze verekedhetett, másik macskával vagy (valamivel). Eléggé csúnya a szeme, holnap vinném dokihoz. "Milyen árba mozognak"?


2020. ápr. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol? A legtöbbnek, ha vam weboldala, van árlistája is.

Nem mindegy... Budapesten könnyebb szerintem "olcsóbbat" találni, mert sok van. Vidéken is találkoztam már pofátlanul drága dokival, ő volt az egyetlen 20-30km-es körzetben...

Na mindegy, itt BP-en van vizsgálati díj, ez 3000-5000 körül mozog, plusz ha kell gyógyszer. Nem tudom, mit jelent, hogy csúnya a szeme... Sebes körülötte? Lóg a szemhéja stb? Vagy konkrétan a szemgolyó sérült?

Ha sebről van szó és nem kell varrni, biztos kap fertőtlenítést, valamk antibiotikumot vagy fájdalom csillapító szurit is.

Én pl fizettem már 6500 ft-ot, amiből 5000 a vizsgálat alapdíja volt, a többi meg 5 napi gyógyszer. Ugyanezt más dokinál, 3500 volt, de fizettem már 17ezret egy röntgenért

2020. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szemgolyó olyan neki mintha még vakult volna, olyan fehér, és szürke.delutan még nem volt baja, estére lett olyan ki van már a körülötte. Vidékeken élek, de amiskolc van közel.

Majd keresek rendelőt a Google barátunk.

2020. ápr. 15. 20:39
 3/4 anonim válasza:

Én cicám is járt így, szerencsére ilyenkor "befordul" a szemük ezáltal is védik azt. Reflex szerű ez a macskáknál az állatorvos szerint. Szerintem vizsgálattal, 1x kezeléssel plusz biztosan kapsz antibiotikumos kenőcsöt, amivel 1 hétig kenni kell a szemét, kb 10 ezerből

megvagy. Plusz én Herbáriás gyógyteával is mosogattam. Jobbulast a cicának 🙂

2020. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok doki elfogad részletfizetést is
2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!