Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicát ajánlottok egy...

Milyen cicát ajánlottok egy fél éves baba mellé?

Figyelt kérdés

Nagyon állatszerető család vagyunk,tavaly elvesztettük a kiskutyánkat.

Ennek már egy éve, ezért gondoltuk, h készen állnánk egy új családtag befogadására, de lelki okokból nem kutyust, hanem cicát szeretnénk.

Baba miatt jó lenne, ha nyugodtabb cica és szobatiszta.

Ezért gondoltuk, h vkitől átvenni az idősebbet, aki már nem tud törődni.

Meglepően sok ilyen van sajnos...

milyen cicát ajánlottok?

Láttam egy devon rexet, skót lógó fülűt, perzsát, angol rövidszőrűt.



2020. ápr. 16. 08:00
1 2
 11/16 drfauna ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nincs a reperoáron, de a ragdoll macska nagyon gyerekbarát! :-D
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekünk egy félperzsa keverék van meg egy ragdoll. Előbbit nem ajánlanám kisgyerek mellé, utóbbit igen.

De fontos h felnőtt cica legyen, azok nyugodtabbak.

És ami még sokkal fontosabb, a gyerektől tudjon elvonulni a macska, különben ha nyúzná mikor nem figyeltek bármelyik fajta lekeverhet egyet. Azt javasolják a szakértők hogy érdemes a falra szerelhető polcrendszert kialakítani, amit a gyerek nem ér el de a cica fel tud mászni ha elege van.

2020. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

2es, 9es, ne beszélj már marhaságokat.


A babára fekvésről meg: a saját kölykeiket se szokták agyonnyomni, pedig azok jóval kisebbek, mint egy 7 hónapos baba..

2020. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

#13

Gondolom a "babárafekvést" nekem szántad (3-as vagyok)


Lécci idézd már ide, hogy hol írtam, hogy AGYONNYOMJA???

Azt írtam, hogyha a cica ráfekszik a babára, akkor esetleg előfordulhat, hogy a kicsi nem kap levegőt.

Mivel a Kérdezőnek pici babája van, nem leszek annyira ízléstelen, hogy idelinkelgetek szörnyű példákat, de nekem felnőtt létemre a macskám képes (...lenne, ha hagynám) az arcomra feküdni. Erre nemegyszer volt példa.

2020. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Area reagáltam, hogy a kérdező írta, hogy hallott ráfekvésről, de nehezen tudja elképzelni.
2020. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 brit rövidszőrű cicánk van. Én inkább kiscicát ajánlok mert így már kölyökkorban megszokják a gyereket. Legalábbis nálunk ez volt a fő szempont. 2 éve vannak nálunk, a gyerek 3 éves, tökéltesen beilleszkedtek a családba. Nem tudom h felnőtt macska mennyire toleráns, lehet velük sem lenne baj, ez csak az én véleményem. A britek egyébként nyugodt macskák, szinte egész nap lustiznak, amikor élénkek nagyon viccesek, az egyik dorombolós, a másik kicsit magának való, nagyon szépek és okosak.
2020. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!