Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak az elkóborló...

Mit csináljak az elkóborló macskákkal?

Figyelt kérdés
Jómagam kutyás vagyok, ellenben van három (nem közvetlen) szomszédom, ahol macskák vannak. Én télen etetem, itatom a madarakat, sok-sok fészkel nálunk, fekete rigók, rozsdafarkúak. Megelégeltem már, hogy a szomszéd macskái rendszeresen hozzám járnak szarni, és kielégítendő ragadozó ösztöneiket, rabolni a madárfészkeket, megölni a kismadarakat. No de mit tudok tenni ellenük?
2020. ápr. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Villanypásztorral tartsd őket távol a portádtól.
2020. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szólj a szomszédaidnak, hogy próbálják távol tartani őket, de az előttem lévő villanypásztoros ötlet jó.
2020. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van kerítésünk körbe. No de egy macska szinte bárhol elfér, bármin átmászik, átugrik. Valószínű ti még nem láttatok villanypásztort. Több százezer forintot nyilván nem áldoznék a szomszédok kóborló macskájára.
2020. ápr. 16. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Semmi képpen se villanypásztorral old meg a dolgot mert az nem megfelelő!!!En mondanám a szomszédnak hogy ha átjön üríteni a macskája akkor átviszem neki a kakiját mert a te kerted nem trágyázós hely.Sajnos a macskákkal nem lehet mit kezdeni mert ösztönösen vadásznak ezert nem tudod kivédeni hogy ne vadásszák le a madaraidat.

2020. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 16. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

A természetben is ugyanígy levadásznák őket. Hagyd a francba. Kivéve, ha egy madár olyan magasra fészkel, hogy oda már nincs kedve felmenni a macskának. Ezek a madarak a kertedben olyan alacsonyra fészkelnek? Vagy hogy van ez?

Hacsak nem alakítottál ki nekik valamiféle mesterséges helyet, ahová szívesen fészkelnek, emiatt alacsonyabban van, mint ahová egyébként a természetben fészkelnének... nos, akkor ez a te hibád.

Ha nem történt beavatkozás ilyen módon, akkor fogadd el, ez az élet rendje, nem minden példány éri meg a felnőttkort.

2020. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!