Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te oda szoktad dugni a fejed...

Te oda szoktad dugni a fejed a cicához, vagy csak megsimogatod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda szoktam dugni a fejem hozzá. :D Hozzábújok a hasához, stb. Ő annyira nem értékeli. :D
2020. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Oda szoktam bújni hozzá és meg is puszilgatom a buksiját, a nóziját meg a pociját, eltűri, de nincs odáig érte, amit viszont imád, amikor szemből kétoldalt megfogom a pofiját és a két füle tövét bizgerálom, a szemét is becsukja, úgy dorombol:D

Amikor meg felveszem és ölelgetem rendszeresen a mancsával eltolja a képemet, közben ellenkező irányba kifele néz, hogy hagyjam már:DD De olyan cukorfalatborsóka kis oroszlántigriscica:DD

2020. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ha csak simán az orromat érintem az övéhez mindig megpuszil🥰
2020. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magamtól nem, mert időm sem lenne rá. Ahogy közel kerül hozzám, már nyomja bele a fejét az arcomba. :D
2020. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak simizni hanem puszilgatni is szoktam őket,odabújok a fejükhöz hasukhoz es dörgölőzök hozzájuk( nem vagyok egy nyanya még tini vagyok csak szeretem őket).Alapból Lucifernek,Sebastiannak hívják őket de én mindig becézgetem őket pl életem szerelmem hercegem meg ilyenek
2020. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!