Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Száraz és nedves táp 2.5...

Száraz és nedves táp 2.5 hónapos korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Június elején fogok kapni egy 2.5 hónapos kiscicát, viszont a macskatartással kapcsolatban az etetés kérdőjeles nálam... Szóval, először is kérnélek titeket, hogy ha valamit rosszul írok, javítsatok ki, de nem kell mindennek elhordani engem, anélkül is megértem :).



Olvastam egy csomó helyen, hogy a macskákat 2-7 hónapos korukig napi 3x kell etetni a jobb fejlődés érdekében. na, és én arra gondoltam, hogy az baj lenne, ha minden nap száraztápot kapna a macsesz, de egy héten 2x a második adag kajálásnál a száraztáp helyet nedves tápot adnék neki? Csak mert több cicás ismerősöm is mondta, hogy szeretik a változatosságot, viszont én még amikor kicsi a macska, a 2 fajta száraztáp helyett egy nedves tápot iktatnék be inkább.



2020. ápr. 18. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy 1 hónapos cicánk. Mi annak tejet, tejben áztatott kenyeret vagy valami más áztatott ételt adunk neki. De egy 2,5 hónapos gondolom már erősebb álkapoccsal rendelkezik de szerintem elég a nedves táp. Esetleg heti egyszer adhatsz neki szárazat hogy erősödjön a harapása.
2020. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!